+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Číslo: 8/2020

Úvodník

Vážení čtenáři,

letošní turbulentní rok s sebou přinesl mnoho nejistot, změn a leckdy i nepříjemných zkoušek. Měnící se opatření, přijatá z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s 1. a 2. vlnou pandemie koronaviru, dopadla plnou vahou také na organizátory oborových vzdělávacích akcí a veletrhů.

Mnoho z nich bylo zrušeno bez náhrady, což se bohužel dotklo i tradičního Školení topenářů, jiné se po marném hledání náhradního termínu musely přesunout na jaro příštího roku nebo rovnou do bezpečí online prostoru.

To je také případ frankfurtského mezinárodního veletrhu sanitární techniky, vytápění a klimatizace ISH. Jeho pořadatelé, ale také vystavující firmy, přijali na březen 2021 náročnou výzvu v podobě uspořádání takto rozsáhlé akce kompletně v digitální podobě. O tom, jak probíhají takové přípravy, budeme informovat v příštím čísle našeho časopisu.

V čase, kdy píši svůj prosincový úvodník, štěká vládní PES na třetím stupni, a tak nezbývá než optimisticky doufat, že alespoň závěrečná část roku bude patřit k těm klidnějším. Třeba i proto, abyste si mohli v klidu a zasloužené pohodě přečíst 88 stran osmého vydání Topinu, které na Vás, jako již tradičně touto dobou, čeká ve Vašich schránkách.

Na závěr si dovolím už jen poslední větu: Ať už jsou Vaše cíle, plány a přání pro nadcházející rok jakékoliv, nezapomeňte za nimi vykročit pravou!

Alena Malátová

Obsah