+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

FRABO – Inovace – FRABOPRESS SECURFRABO

15.05.2020 Firma: RUBIDEA CZ s. r. o. - FRABO Časopis: 2/2020 , 7/2019

Dva v jednom – Vítězem je ten, kdo dělá život snazší druhým.

Image 1

Měděné lisovací tvarovky FRABOPRESS dnes představují velkou inovaci na trhu s lisovacími tvarovkami nejrůznějších konkurenčních značek. Dosud platilo, že pro instalaci vody a vytápění a pro instalace plynové musely být použity dvě rozdílné řady lisovacích tvarovek. Díky revolučnímu řešení italského výrobce FRABO – použitím univerzálního O-kroužku ve tvarovkách FRABOPRESS – je tento problém vyřešen. Na instalaci vody, vytápění i plynu se používá pouze jedna řada tvarovek! Tuto univerzálnost značí na těle každé tvarovky dvě značky – modrá s nápisem H2O DVGW a žlutá s nápisem GAS DVGW MOP5. Spolehlivost a pevnost spojení zaručuje zalisování ve dvou rovinách – před a za O-kroužkem (běžné čelisti s profilem „V“).

Patentovaný systém SECURFRABO

Nadměrný spěch na pracovišti zvyšuje riziko špatného zalisování nebo dokonce způsobí opomenutí zalisování tvarovky. SECURFRABO je systém patentovaný společností FRABO pro rychlou a praktickou instalaci lisovacích tvarovek. Není-li tvarovka zalisována, speciální O-kroužek s výstupky okamžitě odhalí únik média. V případě, že je vše zalisováno v souladu s doporučeným postupem, k úniku nedochází. Zkoušku těsnosti systému lze provést jak vodou, tak stlačeným vzduchem.

Speciální O-kroužek je testován a certifikován podle evropských norem EN549 (gas applications) a EN681 (water applications) a je vhodný i pro použití na pitnou vodu.

Firma Frabo je držitelem certifikátu od DVGW, které stanovuje technické předpisy pro distribuci plynu a vody, podporu výzkumu a vzdělávání, provádění zkoušek a vydávání osvědčení.

Image 2

Deset let trvalo, než FRABO obhájilo právo na volný pohyb zboží – nejen pro sebe, ale pro všechny italské malé a střední podniky. Cílem FRABO bylo ukázat, že její produkty musí být uznány jako legitimní a mohou být exportovány na jakékoliv trhy.

,,Naše vytrvalost vedla k tomu, že Soudní dvůr Evropské unie přijal argumenty firmy FRABO v roce 2012 a dnes nám umožňuje položit základy k exportu našich produktů na další trhy jako je Německo “ – prohlásila Manuela Bonetti, CEO společnosti FRABO.

Největší výhody

FRABOPRESS SECURFRABO nabízí mnohé výhody:

  1. Univerzální tvarovka na vodu a plyn.
  2. Poloviční skladové zásoby.
  3. Zjednodušení skladového hospodářství.
  4. Zrychlení práce.
  5. Bezpečnost: je nemožné si splést připojení na vodu a plyn. Navíc všechny fitinky FRABOPRESS jsou doplněny o patentovaný O-kroužek SECURFRABO.


Vcíce na www.rubidea.cz


Firemní článek