+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

ETL Designer

18.10.2021 Autor: Zdeněk Lovicar Firma: ETL-Ekotherm® a.s. Časopis: 6/2021

ETL Designer je návrhový on-line konfigurátor pro projektanty, rozpočtáře a pracovníky nabídkových oddělení, s jehož pomocí si snadno a rychle sestavíte RS KOMBI sdružený rozdělovač nebo klasický TRUBKOVÝ rozdělovač.

Od spuštění konfigurátoru v roce 2017 bylo vytvořeno bezmála 16 000 jedinečných návrhů. Jeho hlavní předností je práce ve webovém prostředí a intuitivní ovládání. Využití je zcela zdarma, stačí se pouze zaregistrovat.

Image 1Obr. 1 •

V rámci návrhu je možné opakovaně upravovat parametry rozdělovačů, kopírovat, měnit modul rozdělovače, zadávat hrdla závitová či přírubová, návarky pro teploměry, manometry a vypouštění, zadat úhel a v neposlední řadě můžete přidat stojany (nástěnnou konzoli) a tepelnou izolaci. Kóty mezi výstupy jsou minimální možné, doporučujeme je však zvětšit z důvodu lepší montáže a servisnímu přístupu.

Návrhy je možné exportovat do formátu dxf pro následné zpracování v cadovém prostředí, případně do xlsx, kdy základní parametry lze přenést do textového dokumentu.

Image 2Obr. 2 • Ukázka výstupu z ETL Designer: RS Kombi

V případě zájmu o objednávku po dokončení návrhu následuje kontrola a případná konzultace s obchodním oddělením. Po odsouhlasení všech změn je výstup zadán do výroby a následně expedován.

Firemní článek