+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Nový online konfigurátor ventilů pro průmyslové potrubní rozvody Aliaxis

Aliaxis spustil na svých webových stránkách nový online nástroj pro výběr nejvhodnějšího ventilu pro vaše konkrétní potřeby.

Tento nástroj nabízí dva přístupy, které vás provedou technickými a funkčními vlastnostmi naší široké nabídky produktů a zároveň Vám pomůže najít ideální ventil pro vaše potřeby.

konfigurátoru můžete výběr zahájit buď volbou podle typu produktu (volit je možné mezi ručními, pohonovanými a procesními a zpětnými ventily) nebo volbou dle aplikace, pro kterou ventil potřebujete. Pokročilým filtrováním pak během několika rychlých a intuitivních kroků získáte výběr nejvhodnějšího ventilu. Následně se vám zobrazí specifikace vybraného ventilu, který můžete ještě dodatečně vybavit rozličným příslušenstvím. Ke zvolenému ventilu si můžete stáhnout i technickou dokumentaci nebo přímo kontaktovat produktového manažera pro cenovou nabídku a termín dodání.

Vyzkoušet nový konfigurátor

Image 0

Nabídka ventilů Aliaxis

Nabídka ventilů společnosti Aliaxis je velmi široká a z tohoto důvodu jsme také přistoupili k vývoji tohoto pokročilého filtrovacího nástroje. V nabídce společnosti Aliaxis najdete ruční, pohonované (elektrické i pneumatické), procesní a zpětné ventily v materiálech PVC-U, PVC-C, PVDF, PP-H a ABS, a to v dimenzích od d 16 do d 400 mm v závislosti na materiálu a typu ventilu.

Image 1

K nim pak poskytujeme širokou škálu příslušenství a také různé typy těsnění. Samozřejmostí jsou také řešení na míru podle konkrétních požadavků zákazníky.

Více o průmyslových potrubních systémech Aliaxis

Firemní článek
Související produkty