+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Instalační boxy pro rychlou a snadnou montáž

20.11.2018 Firma: REHAU, s.r.o.

Eliminovat chyby a zvýšit rychlost práce při montáži sanitární techniky si kladla za cíl firma REHAU při vývoji prefabrikovaných instalačních boxů.

Jedná se o jednoduché řešení, které v podobě předpřipraveného prvku umožní velmi snadnou a rychlou montáž například umyvadla na vodovodní instalaci. Instalace je tak jednoduchá, že ji zvládnou i méně zkušení pracovníci oboru. Vše potřebné je připraveno v jediném komponentu a investor získá jistotu, že provedená práce systému napojení bude natolik precizní, že výrazně eliminuje riziko pozdější reklamace.

Ovšem hlavní předností instalačních boxů REHAU je rychlost. Samotná instalace je ve srovnání s běžnými komponenty až o 70 % rychlejší, což je pádný argument nejen pro profesionální instalatéry, ale i pro vlastní investory. Čas jsou přece peníze, a v případě stavby to platí dvojnásob.

Image 1

REHAU instalační box

Instalační box je konstruován pro univerzální potrubní systém RAUTITAN. Obsahuje všechny přípojné prvky pro vodovod a kanalizaci. Vše je kompaktně zabudované v PUR pěnové tepelné izolaci, přičemž box má středový kříž včetně zvýrazněných drážek k přesnému vyrovnání pro připojení na stěnu. Instalace je tedy velmi jednoduchá (REHAU uvádí, že trvá maximálně 20 minut). Pro lepší přídržnost omítky je povrch instalačního boxu strukturovaný. Díky perfektní tepelné a zvukové izolaci, která je, jak bylo již zmíněno, součástí kompaktního boxu, se vyloučilo riziko možné kondenzace vodních par. Místo velkého množství obvyklých komponentů potřebuje instalatér pouze jediný, a to výrazně zvyšuje bezpečnost celého systému připojení, a tím pádem i minimalizuje možné pozdější reklamace. Prakticky byla vyloučena možnost vzniku netěsnosti v důležitých připojovacích místech.

Image 2

REHAU instalační box je nabízen ve dvaceti provedeních a je proto vhodný prakticky pro všechny známé druhy instalací. V nabídce je také množství přídavného příslušenství. Pomocí instalačního boxu rychle a kvalitně připojíte sanitární techniku na omítku, pod omítku, do sádrokartonových stěn a je vhodný rovněž pro dřevostavby.


Více informací naleznete na www.rehau.cz

Firemní článek