+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Aliaxis na výstavě vodovody a kanalizace 2023

Společnost Aliaxis Vás zve do své kavárny, kterou pro Vás vytvoří na svém stánku č.18 na veletrhu Vodovody a kanalizace 2023, který se uskuteční 23. – 25. května v Praze.

Image 0

Srdečně Vás zveme na neformální setkání na našem stánku č. 18 v hale č. 3 na nadcházejícím veletrhu VOD-KA 2023. Rádi bychom Vás pozvali na šálek vynikající kávy, který Vám připraví zkušený barista, a při této příležitosti probrali novinky na Vaší i naší straně.

Chtěli bychom Vám představit novinku ve výstavbě potrubních sítí – digitálního asistenta WorkFlow, který mění systém práce a umožní výrazně zefektivnit spojování PE sítí. Rádi bychom Vám jeho fungování a výhody představili přímo na našem stánku.

K dispozici budou nejen kolegové Jiří Janich a Jakub Butovič, kteří mají na starosti vodovodní a plynovodní sítě, ale také kolega Jan Paulus, který Vám rád ukáže výrobky pro hospodaření s dešťovou vodou, její vsakování, retenci i akumulaci a využívání.

Kromě výborné kávy na místě či s sebou si budete moci odnést také materiály, katalogy a hlavně kontakty na kolegy, kteří Vám kdykoliv v budoucnu velmi rádi pomohou ve fázi projektové přípravy či při montáži.

Více informací k veletrhu a vstupenkách

Image 1
Firemní článek
Související produkty