+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Aliaxis na veletrhu Vodovody a kanalizace 2023

Stánek č. 18 v hale 3 se v době trvání veletrhu od 23. do 25. května změní v příjemnou kavárnu. Současně ale máme témata, o kterých bychom zde rádi s našimi partnery, zákazníky i dalšími zájemci mluvili.

Image 0

Těšíme se, že představíme naši novinku, která opět posouvá obor elektrosvařování více do budoucnosti – digitálního asistenta pro výstavbu potrubních sítí. Po mobilní aplikaci FRIAMAT APP, kterou jsme digitalizaci započali pokračujeme dál a měníme systém práce, dokumentace a správy dat. Propojili jsme naše svařovací automaty s Bluetooth, mobilní aplikaci a cloudové úložiště pro správu projektů tak, abyste všechny data o svařování měli k dispozici v reálním čase prakticky odkudkoli. Těšíme se, až si ho vyzkoušíte. Testovací verze na tři měsíce můžete objednávat zdarma přímo na veletrhu.

Dalším důležitým tématem a produktem souvisejícím s elektrosvařováním jsou samozřejmě svařovací automaty. Na veletrhu se budete moci podívat na 2 z nich. Svařovací automat nejnovější generace FRIAMAT prime a také malý lehký svařovací automat v přenosném kufru Ondine SE, který je ideální pro svařování dimenzí do d 160 mm.

V neposlední řadě nám na stánku nemůže chybět také DAV navrtávací odbočkový ventil s rychloupínací pákou RedSnap, který přinesl revoluci do vysazování domovních přípojek.

V našem centru zájmu však není pouze pitná voda, ale také ta dešťová, respektive její akumulace, retence či vsakování. Již skoro 30 let na českém trhu nabízíme řešení výrobce Otto Graf, mezi které patří vsakovací bloky a podzemní nádrže na dešťovou vodu. V poslední době je stále větším tématem také ve větších veřejných či komerčních objektech (školy, školky, sportoviště, obecní a městská zařízení apod.). Pro ně navrhujeme řešení na míru a jako jedni z mála máme zkušenosti s využíváním nádrží velkých rozměrů až do 122 m3. Přijďte s námi probrat Váš konkrétní projekt a my Vám pomůžeme s návrhem řešení.

Kromě vlastních dodávek materiálů Vám také rádi představíme naši technickou podporu. Snažíme se ji neustále vylepšovat a budeme rádi za zpětnou vazbu, kterou od Vás na veletrhu můžeme získat.

Těšíme se na setkání. Více o veletrhu a vstupenka zdarma zde. 

Firemní článek
Související produkty