+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Univerzální připojovací armatura pro větší volnost při návrhu tepelných těles

07.06.2017 Firma: Flamco CZ s.r.o. Časopis: 3/2017

Společnost MEIBES, výrobce a dodavatel tepelné a chladicí techniky přišel s novinkou, která montážním firmám přináší celou řadu ulehčení a výhod. Jde o Variodesign – připojovací armaturu vybavenou integrovaným termostatickým ventilem, který je vhodný pro otopná tělesa se středovým připojením.

Image 0

Image 1

Jaká jsou její specifika?

Připojovací armatura s integrovaným termostatickým ventilem je vybavena vnitřním 1/2“, nebo vnějším 3/4“ závitem Eurokonus. Její využití je vhodné především pro koupelnová a designová otopná tělesa se středovým dopojením.

Armatura kombinuje rohový a přímý tvar ventilu i pravé, či levé připojení termostatické hlavice. Ta disponuje kapalinovým čidlem se závitovou přípojkou M30×1,5, kterou je možné přednastavit pomocí spe­ciálního klíče. Vypouštění a plnění lze provádět velmi jednoduše, pouhým našroubováním běžného hadicového šroubení.

Vážení obchodní partneři

Jaké výhody armatura přináší?

Nejocenitelnější předností armatury je volnost, kterou umožňuje při návrhu otopných těles. Pro montážní firmy představuje značnou úlevu, neboť s univerzální armaturou řeší pouze její barevné provedení.

S tím, jak se zvyšuje obliba využití středového opojení kvůli zvyšujícímu se tepelnému výkonu, klesají také skladové zásoby pro odborný velkoobchod i pro dodavatele finálních výrobků.

Rádi Vás uvítáme v našich nových prostorách na adrese K Bílému vrchu 5, 193 00 Praha 9

Image 2

Zde si stáhněte propagační video

Image 3

Firemní článek