+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Sprchové kouty Ultra Inovativní, bezpečné, komfortní

06.12.2016 Firma: GEBERIT spol. s r.o Časopis: 7/2016

Image 0

Image 1Exkluzivní ochranná fólie ScreenGuard pro bezpečnou koupelnu

Image 4Moderní a elegantní design kombinuje čiré sklo se stříbrnými profily

Čtvrtkruhový sprchový kout

Image 5Výška: 195 cm. Profily: chrom, stříbrné lesklé

Čtvercový sprchový kout

Image 6Výška: 195 cm. Profily: chrom, stříbrné lesklé

Magnetické pojezdy dveří

Otevírání dveří na sprchových koutech Ultra je extrémně tiché a komfortní, je totiž založené na exkluzivní technologii magnetických pojezdů.

Ta umožňuje i plynulý odtok vody po skleněné ploše bez nežádoucích usazenin v prostoru mezi sklem a profilem.

Image 3Tichý a lehký chod zaručují magnetické pojezdy

Push2CleanTM

Spodní část sprchového koutu s technologií Push2CleanTM je možné pohodlně vyklopit lehkým zatlačením, a tak bez námahy vyčistit i těžko dostupná místa.

Údržba je ještě jednodušší díky kompletně uzavřenému spodnímu profilu.

Sprchové kouty Ultra mají navíc v ceně výrobku standardně zahrnutou povrchovou úpravu Reflex KOLO na vnitřní straně skel, čímž na sklech nedochází k usazování nečistot a bakterií.

Image 2Snadné čištění díky šikovnému systému vyklápění dveří

ScreenGuard – unikátní bezpečnostní fólie na sprchových koutech

Skla sprchových koutů Ultra jsou opatřena bezpečnostní fólií Screen­Guard na vnější straně koutů. Toto řešení je unikátní na trhu, podobná fólie je běžně používaná v automobilovém průmyslu, zabraňuje rozsypání skleněných střepů při nehodě.

Skla koutů Ultra jsou vyrobená z bezpečnostního 6milimetrového skla, ale díky fólii ScreenGuard je zaručena ještě větší jistota. Sprchové kouty Ultra lze kombinovat například se sprchovými vaničkami Pacifik, dno vaničky lze na přání opatřit protiskluzovou úpravou AntiSlide®. Bezpečí v koupelně – vždy na prvním místě!

Reflex KOLO

Udržování čistoty a vysoké úrovně hygieny je v koupelně vždy prioritou číslo jedna. Samozřejmě lze používat nejrůznější čisticí prostředky, které ale vždy obsahují chemikálie, škodlivé pro zdraví a životní prostředí, ale díky technickým inovacím výrobků a zejména povrchovým úpravám je možné použití těchto prostředků omezit.

Ochranná povrchová vrstva Reflex KOLO činí povrch skla sprchových koutů dokonale hladký. Nečistoty, vodní kámen a bakterie nemají šanci se uchytit a odtékají spolu s kapkami vody. To, co na povrchu zůstane, lze snadno odstranit jemným hadříkem nebo houbičkou, případně jemnými nebo přírodními čisticími prostředky. Sprchové kouty tak zůstávají čisté a koupelna vypadá stále jako nová.

Firemní článek