+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Správná volba je důležitá – Splachovací systémy pod omítku Geberit

06.11.2017 Firma: GEBERIT spol. s r.o

Jistě jste se již někdy setkali se situací, že zákazník po dokončení stavby nebo rekonstrukce zjistil, že by bylo bývalo lepší udělat některé věci jinak. Na změnu je v takových případech většinou pozdě, nebo by byla příliš drahá. Stává se to často v případě koupelen, a proto je tak důležité dát mu při výběru splachovacího systému cennou radu a ujistit se tak, že si pro svou koupelnu vybere to nejlepší řešení.

Image 0• Konzultace s odborníkem a důkladná informovanost je důležitým krokem pro výběr nejvhodnějšího řešení přesně zákazníkovi na míru. Vybírat si může ze široké nabídky funkcí a designů splachovacích systémů Geberit.

Neponechat nic náhodě

Při zařizování nové koupelny klade zákazník většinou důraz na výběr správných obkladů, keramickým zařizovacích předmětů, koupelnových baterií a nábytku. Většinou ale netuší, že existuje i široký výběr v oblasti splachovacích systémů pro WC. Tyto výrobky se používají každodenně a je proto důležité vybrat s rozmyslem takové řešení, se kterým bude opravdu spokojen.

Společnost Geberit nabízí inovativní funkce, vysoce kvalitní technická řešení a široký výběr designů. Výrobky Geberit jsou mimořádné svou spolehlivostí, dlouhou životností a jsou prověřeny více než 50letou zkušeností na trhu se splachovacími nádržkami pod omítku.

Odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Digestoře jsou dnes již běžnou součástí moderních kuchyní. Stejné řešení, totiž výkonná jednotka odsávání, je nyní k dispozici také pro WC. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh eliminuje problém přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse, zápach se tak nemá šanci rozšířit do místnosti. Tato funkce zvyšuje každodenní pohodlí a svěžest na toaletě. Pokud je s ní předem počítáno, jedná se o velmi dostupné řešení.

Image 1• Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma40 s jednotkou pro odsávání zápachu.

Bezdotykové ovládání splachování

Bezdotykové splachování WC je již dlouhodobým standardem vybavení veřejných sanitárních zařízení na letištích nebo v kinech. Lidé si dnes čím dál častěji přejí mít takovou technologii také doma. Se splachovacími tlačítky Geberit Sigma10 a Sigma80 si toto přání můžou snadno a stylově splnit, je pouze nutné, aby bylo toto řešení zahrnuto již do projektu.

Image 2• Tlačítko splachování Sigma80 umožňuje zvolit si barvu podsvícení podle momentální nálady.

Extravagantní a stylová ovládací tlačítka

Geberit Sigma60 a Omega60

V nabídce ovládacích tlačítek Geberit najdete speciálních výrobků. Patří mezi ně například tlačítka Sigma60 a Omega60, která jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně.

Image 3• Ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma60 – zalícované s povrchem.
 

Geberit Sigma70

Tenká deska ze skla nebo nerezové oceli, která jako by se vznášela několik milimetrů před stěnou, bez jakýchkoliv tlačítek. Spláchnutí se aktivuje lehkým dotykem a kompaktní povrch zaručuje snadnou údržbu.

Image 4• Geberit Sigma70 – elegantní a uhlazený vzhled.
 

Oddálené ovládaní splachování

Tlačítka pro oddálené splachování nejsou mezi splachovacími systémy Geberit zcela běžná, a přesto splňují nároky na nejvyšší uživatelské pohodlí a jednoduchý design. Oddálené splachování lze umístit v závislosti na individuálních potřebách až do vzdálenosti 1,7 metrů od nádržky.

Image 5• Tlačítka pro oddálené splachování Geberit lze umístit až do vzdálenosti 1,7 metrů od nádržky.
 

Novinky Geberit 2016

K novinkám pro tento rok patří ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma20, které prošlo redesignem a získalo rafinovanější tvar s většími, lehce vypouklými ovládacími plochami. Dalším novým tlačítkem splachování je Geberit Sigma30 s atraktivním, čistě lineárním designem.

Image 6• Novinky letošního roku – ovládací tlačítko Geberit Sigma20 (vlevo) a Geberit Sigma30 (vpravo).
 

Firemní článek