+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Retrodesign je IN! – Článkový radiátor ATOL slaví úspěch

03.12.2018 Firma: ISAN Radiátory s.r.o. Časopis: 7/2018

Společnost ISAN je tradičním tuzemským výrobcem otopných těles. Dlouhodobě patří k největším producentům koupelnových trubkových radiátorů v České republice. S více jak šedesátiletou tradicí se pojí vysoké technické i estetické parametry všech výrobků, které si díky svým kvalitám získaly renomé jak v České republice, tak i na zahraničním trhu. Specializací společnosti je výroba radiátorů na míru dle požadavků a přání zákazníka.

Článkové „retro“ radiátory ATOL

Každý zná vzhled klasických litinových radiátorů z dob minulých. V jednoduchosti je síla a proto osvědčené konstrukční řešení odolává času, změnám stylů i společenských zřízení. Dokazuje to nový článkový radiátor ATOL, který do svého portfolia před časem zařadila společnost ISAN, tradiční tuzemský výrobce otopných těles. Novinka s elegantním a žádaným retrodesignem je vyrobena z lehkých ocelových článků, které umožňují optimální cirkulaci teplonosné látky s vysokou účinností přenosu tepla. Vysoké výkony ­radiátorů ATOL jsou žádanou předností zejména při rekonstrukcích starších bytových prostor, zákazníci je ale také často volí do nízkoteplotních systémů.

Image 1Obr. 1 • Atol C2 vertikální provedení

Elegantní a jednoduchý

A proč je toto otopné těleso tolik oblíbené? ATOL je elegantním, jednoduchým radiátorem s příjemně hladkým povrchem. Jeho praktický tvar umožňuje snadné čištění i následnou údržbu, navíc oblé profily snižují riziko úrazu na minimum. Výhodou je také široký výběr barevných provedení i nespočet kombinací výšek a počtů článků. Zde musíme zmínit netradiční, avšak zákazníky velmi poptávanou, variantu s bezbarvým lakem, která ATOLu nadmíru sluší. Výrobce nabízí celkem 24 variant připojení těchto radiátorů k vodnímu okruhu. Radiátor je možno namontovat na různé typy stěn i na podlahu za pomoci kotvicích nožek.

Otopná lavice

Pro veřejné budovy, chodby, tělocvičny nebo vstupní prostory je možné dodat radiátor ATOL v provedení otopné lavice, kdy má těleso skryté připojovací armatury, stabilní nohy a masivní dřevěnou desku z buku.

Image 2Obr. 2 • Atol lavice

Provedení do oblouku

Vysoká míra individualizace při specifikaci objednávky je patrná i z produktu Atol Radius, kde výrobce nabízí možnost dodání tohoto radiátoru v určitém poloměru, který odpovídá poloměru stěny v místnosti. Takové těleso do oblouku je možné vyrobit ve všech nabízených kombinacích a barevných provedeních až do výšky 2000 mm. Minimální poloměr je pak závislý na vybraném modelu a pohybuje se od 1100 mm do 1450 mm.

Image 3Obr. 3 • Atol C2 provedení do oblouku


Více informací na www.isan.cz, obchod@isan.cz, Tel. +420 516 489 138, ISAN Radiátory s.r.o., Poříčí 26, 678 01 Blansko, CZ.  

Firemní článek