+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Přístroj ULTEGO III smart společnosti ISTA Česká republika boduje na veletrhu Infotherma 2024.

29.01.2024 Firma: ista Česká republika s.r.o.

Ultrazvukový měřič tepla ULTEGO III smart a smart plus byl nominován mezi TOP výrobky Infotherma 2024 a získal v internetové hlasovací soutěži, kterou pořádal portál TZB INFO 2.místo. ISTA takto navázala na úspěch z roku 2023, kde bodovala se svou automatickou sběrnicí dat, která získala také 2. místo. Cenu převzal od Ing. Dagmar Kopačkové, Ph.D., ředitelky TZB-info a estav.tv a Ing. Petra Kalendy, ředitele veletrhu Infotherma obchodní ředitel společnosti ista Česká republika pan Jaroslav Plšek.

Image 0

,,Naše druhá účast na veletrhu v Ostravě a opět jsme bodovali s dalším přístrojem. Je to pro nás neuvěřitelná čest, ale také velký závazek vůči našim klientům, kteří nás podporují, " říká Jaroslav Plšek, obchodní ředitel ISTA ČR.

Velký úspěch měla také přednáška paní Jarmily Trčkové na téma Legislativa rozúčtování a změny od 1.1.2024. Zájem o toto téma dokazovat nejen zaplněný přednáškový sál, ale i velké množství dotazů. ISTA se řadí k největším rozúčtovatelským firmám v republice a pan í Trčková je považována za jednu z nejlepších odbornic v tomto oboru. 

ULTEGO III smart a smart plus

Společnost ista uvádí na trh novinku v oblasti ultrazvukových měřičů tepla. Dlouholeté produkty ultego III smart a ultego III smart plus jsou již vybaveny integrovaných radiovým modulem. Tímto krokem jsou již všechny produkty společnosti ista jednoduše integrovatelné do odečtového systému. Ultrazvukové měřiče tepla se vyznačují především nízkou tlakovou ztrátou a vysokou přesností měření, které není ovlivněno nečistotami v topné vodě.

  • ultrazvukový měřič tepla nebo chladu
  • splňuje požadavky evropské směrnice o energetické efektivnosti (EED)
  • stavební délky 110 mm, 130 mm 190 mm s možností průtoku Qp=0,6 m3/h, Qp=1,5 m3/h nebo Qn=2,5 m3/h,
  • široký dynamický rozsah a vysoká citlivost
  • rozšiřitelný o M-bus modul
  • napájený baterii s životností 10 let provozu

,,Úspěch našich výrobků na veletrhu mě samozřejmě velmi těší, říká ředitelka a jednatelka ISTA Česká republika Mgr. Jana Machková. Rok 2024 pro nás tedy začal velkým úspěchem a mohu prozradit, že chystáme i další novinky pro naše klienty. Intenzivně pracujeme na novější verzi našeho portálu ista24, který má již téměř 100 tisíc uživatelů, ale chystáme se také připravit mobilní aplikaci, kde si budou moci uživatelé bytů pohodlně hlídat svou spotřebu energií,, dodává Jana Machková.

Firemní článek
Související produkty