+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Novinky od české značky– koncová otopná tělesa

23.07.2021 Firma: KORADO, a.s. Časopis: 3/2021

Hlavními produkty české značky KORADO jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa ­KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM a kompletní sortiment konvektorů.

Loňský i letošní rok přinesl několik mimořádných novinek.

Mezi deskovými radiátory se jedná o model RADIK VKM8. Univerzální konstrukční řešení nabízí až 48 různých způsobů připojení. Předejdete tím nákupu tělesa s nevhodným připojením na otopnou soustavu.

Image 1

Chcete vědět ve zkratce vše?

Prohlédněte si video Nový RADIK VKM8:

Image 2

Zcela nová řada podlahových konvektorů KORAFLEX je již v prodeji, a to od 1. 7. 2020. Nový je nejen design krycích mřížek ale i provedení výměníku, který, díky inovovaným lamelám, dosahuje vyšších tepelných výkonů. Výrazným způsobem došlo k navýšení typů i rozměrů, a to jak v segmentu konvektorů s přirozenou, tak i s nucenou konvekcí. V rámci inovací byl do portfolia doplněn i konvektor s nejmenší stavební hloubkou 6 cm pod názvem Thin. Nechybí ani bazénové provedení KORAFLEX POOL, vyrobené z nerezové oceli AISI 316, s vyspádovaným dnem a dělicí příčkou pro ochranu před zatopením.

Image 3

Novinkou jsou i modulární řešení konstrukce konvektorů pro atypické interiéry, kde se nachází např. sloupy, rohy či oblouky. Ze široké nabídky těchto designových modulů je možné jednoduše a rychle vytvořit požadovanou sestavu podlahových konvektorů přesně pro daný interiér, a to za kratší čas i nižší náklady. Speciální zakázková provedení konvektorů lze napojit na přívod čerstvého vzduchu např. centrální rekuperaci.

Image 4Obr. • Příklad modulárního řešení

Čerstvou novinkou v segmentu koupelnových těles je nový model KORALUX NEO. Jedná se o designový radiátor se spojnicí pouze po jedné straně. Žebřík lze tedy instalovat dle potřeby na pravou či levou stranu. Disponuje jednostranným pravým nebo levým spodním připojením. Výkony nabídne srovnatelné se standardní řadou KORALUX, stejně tak se můžete těšit i lakování v téměř 200 odstínech RAL včetně nové matné černé.

Image 5

Široké portfolio produktů umožňuje komplexní projektová řešení pod jednou značkou pro každou stavbu, což přináší maximální kompatibilitu, projekční pohodlí a servis, individuální řešení a také finanční úspory. Projektujete novou stavbu? Chystáte se na rekonstrukci otopné soustavy? Pomůžeme Vám vybrat ta nejvhodnější otopná tělesa.

Připravena je pro Vás intuitivní aplikace, ve které na základě vstupních údajů vyberete to správné těleso. V databázi programu je celý aktuální sortiment otopných těles a konvektorů. Samozřejmým výstupem je výpis vybraných otopných těles včetně jejich cen. Další důležitou funkcí je i tvorba cenových nabídek.

Software PROTECH KORADO je zdarma a je průběžně aktualizován včetně ceníků – ke stažení zde.


Více informací zde.

Firemní článek