+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Nová prostorově úsporná centrální větrací jednotka Kermi x-well C225

13.09.2023 Firma: KERMI s.r.o. Časopis: 4/2023

Pro novostavby i rekonstrukce nabízí sortiment Kermi x-well širokou škálu centrálních a decentrálních větracích systémů. Centrální větrání Kermi x-well nabízí dvě produktové série: S (vhodná pro novostavby) a F (ideální pro rekonstrukce). Nově doplňuje sérii S větrací jednotka x-well C225. Díky kompaktním rozměrům a praktickým variantám připojení ji lze pro úsporu místa snadno instalovat do skříněk, např. v kuchyni, prádelně nebo dokonce šatně. Kermi tak reaguje na stavební požadavky kladené v praxi a nabízí řešení pro instalace větracích jednotek s nedostatečným prostorem nebo domy/byty bez technické místnosti.

Vhodná pro instalaci např. do kuchyňských skříněk

x-well C225 – kompaktní, účinná a snadno se instaluje

Nová kompaktní větrací jednotka x-well C225 zajišťuje výkonné centrální větrání obytných ploch až do 160 m2. S rozměry 55 × 80 × 30 cm splňuje standardní rozměry skříněk a je proto ideální pro instalaci do kuchyňských nebo předsíňových skříněk. Pro viditelné řešení lze větrací jednotku samozřejmě instalovat samovolně na stěnu. Instalace větrací jednotky C225 je zcela flexibilní – pouze přes jednu jednotku díky vyměnitelnému připojení.

Image 0

Vedle kompaktních rozměrů zaujme nový model C225 velmi dobrými výkonovými hodnotami: nízkou hladinou akustického výkonu, třídou energetické účinnosti A a rekuperací tepla 88 % podle EN 13141–7. Integrované čidlo vlhkosti navíc zajišťuje regulaci v závislosti podle potřeby a chytrá technologie ventilátorů konstantní regulaci objemového průtoku.

Stejně jako všechny centrální větrací jednotky x-well je i nová jednotka C225 vybavena vysoce klasifikovanými filtry a lze ji kombinovat s elektronickým vzduchovým filtrem x-well hygienic.

Ten zaručuje vysokou separační schopnost: odfiltruje 85 % částic o velikosti 1 μm. Volitelně lze také zvolit elektrický předehřívač.

Přídavné komponenty systému x-well

V kombinaci s centrálním větráním přispívá vzduchový filtr x-well hygienic výrazně zvýšit kvalitu přiváděného vzduchu, aniž by ovlivnil účinnost systému větrání. Filtruje více než 85 % částic o velikosti 1 μm.

Společnost Kermi neustále rozšiřuje své produktové portfolio. Nově k dostání jsou sací věž pro jednoduché připojení k větrací jednotce umístěné ve sklepě a pouzdro na omítku pro jednotrubkové ventilátory A21, které doplňuje portfolio decentrálních systémů.

Image 1

Firemní článek