+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

NENÍ LEPŠÍ ALTERNATIVA … pokud jde o topné systémy a tepelná čerpadla.

03.10.2022 Firma: TESTO, s.r.o.

Nové možnosti měření s inovovaným analyzátorem spalin testo 300 a s novou řadou detektorů úniku plynu a chladiv testo 316.

Image 0

Proč dělat měření složitě, když to jde dělat jednoduše? Každodenní pracovní činnosti jsou čím dál náročnější. Ruku v ruce s čím dál složitějšími procesy jde čím dál větší nedostatek času. Naštěstí jsou věci, které se nemění: práce s měřicími přístroji a dokumentace je časově náročná činnost. Nemusí tomu tak ale být!

Ve společnosti Testo si klademe za cíl Vám práci usnadnit. Věříme, že rostoucí složitost a náročnost pracovních činností je třeba řešit zjednodušováním měřicí technologie.

Naše nové měřicí přístroje zaručují bezkonkurenční efektivitu, díky čemuž se budete moct soustředit na to, co je důležité.

Pro měření spalin neexistuje lepší alternativa: testo 300 s novým konektorem.

Inovovaný analyzátor spalin testo 300 nabízí paralelní bezdrátové měření v rekordním čase. Efektivní bezdrátové měření až čtyř parametrů současně, například tlaku a teploty. Praktická je také funkce druhé obrazovky a intuitivní ovládání přístroje.

Snadná a intuitivní dokumentace přímo na místě a zasílání dat z měření e-mailem přes aplikaci testo Smart App Vám ušetří čas. Objevte výhody snadné integrace dat do vašeho softwaru přes QR kód - méně chyb při přenosu, méně papírování,méně stresu.

Image 1

Další funkce šetřící čas:

  • Všestranné sondy a rychlá výměna senzorů
  • Protokol o měření lze podepsat přímo na přístroji
  • Magnetický držák, co udrží přístroj na místě
  • Možnost okamžitého zahájení měření v pohotovostním režimu

Pro měření úniku plynu a chladiv neexistuje lepší alternativa: nová řada detektorů testo 316.

Nová řada detektorů úniku plynu splňuje všechny požadavky a je možné ji použít všude – v malých soustavách i v průmyslových závodech. Detektory mají revoluční funkci: náš inovativní senzor 2 v 1 modelu testo 316-2-EX detekuje topné plyny i chladiva a tím Vám usnadňuje práci.

Všechny měřicí přístroje řady 316 Vám pomohou zaznamenat úniky díky vícebarevné LED diodě na hlavici senzoru a díky přehledným ukazatelům a výstrahám.

Image 2

Další funkce šetřící čas:

  • Samotest senzoru a automatické nulování
  • Připojení k chytré aplikaci testo pro účely zobrazení ppm- / % LEL- / g/a a dokumentace
  • Odborné funkce: režim přesného měření pro precizní detekci úniku, automatická identifikace nejběžnějších plynů

Více informací získáte na www.testo.cz

Firemní článek