+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

ESYBOX MINI 3 s novou tváří

30.05.2024 Autor: David Kreuzer Firma: IVAR CS spol. s r.o. Časopis: 2/2024

ESYBOX MINI 3 je ideálním řešením pro zásobování vodou například z kopané studny jako automatická vodárna nebo k posílení tlaku vody v domácnosti. Jedná se o revoluční systém, který zajišťuje instalační výhody díky malým rozměrům. ESYBOX MINI 3 nevyžaduje žádné další komponenty, protože se skládá ze samonasávacího vícestupňového čerpadla a z elektroniky pro kontrolu a řízení tlaku a průtoku.

Image 5

Nový model ESYBOX MINI 3 s integrovanou komunikací Dconnect umožňuje koncovému uživateli mnoho nových funkcí a výhod. K tomu všemu je potřeba jen trvalé připojení k internetu v místě instalace.

Image 0

Pomocí nové aplikace DAB Live!, která je k dispozici na Apple Store i Google Play, je možné nastavovat a kontrolovat ESYBOX MINI 3 dle potřeb uživatele. To vše pomocí velmi přehledného a funkčního uživatelského rozhraní, díky němuž budete mít na dosah ruky mnoho informací.

Funkce a ekonomický provoz ESYBOX MINI 3 lze sledovat nejen na LCD displeji s vysokým rozlišením, ale nyní i na Vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Aplikace umožňuje přístup ke všem informacím, a díky tomu lze přizpůsobit hlavní nastavení podle specifičnosti dané aplikace.

Image 1

Nová aplikace DAB Live! usnadňuje koncovým uživatelům optimalizovat spotřebu energie a snižovat náklady.

Například lze jednoduše kontrolovat spotřebu vody a elektrické energie a porovnávat ji s předchozím obdobím. Na základě této historie spotřeby vody a elektrické energie aplikace nabídne uživateli tipy na správné využití nabízených funkcí pro ještě větší úsporu.

Image 2

Pokud chcete například relaxovat ve sprše, stačí jen nastavit v aplikaci DAB Live! požadované parametry na určitou dobu. Poté se vše vrátí do původního nastavení a spotřeba vody a energie znovu klesne

Image 3

ESYBOX MINI 3 je samo o sobě velice tiché zařízení, ale pokud nechcete slyšet opravdu vůbec nic, můžete v aplikaci aktivovat noční režim, který zaručí ještě tišší a uspornější provoz během noci.

Díky aplikaci DAB Live! má uživatel také přehled o provozu ESYBOX MINI 3, a pokud dojde k nějakému problému, může se pokusit ho vyřešit, protože aplikace vždy odešle oznámení o stavu systému.
S novou inovací ESYBOX MINI 3 také přichází možnost bezdrátově propojit 2 tato zařízení, a díky tomu zvýšit průtokové množství. Lze tak zásobovat například dvougenerační dům nebo si jednoduše zajistit bezproblémový provoz, kdy je zaručena automatická záloha při zásobování vody do rodinného domu.

V případě Vašeho zájmu se obraťte na odborné prodejce, velkoobchody nebo na obchodně-technickou kancelář společnosti IVAR CS spol. s r.o.

Image 4

Firemní článek