+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Elektrický SPIRAL – industriální otopné těleso pro nezávislé vytápění

22.12.2022 Firma: ISAN Radiátory s.r.o. Časopis: 7/2022

Novinkou letošního podzimu je oblíbený industriální radiátor SPIRAL, který dostal navíc elektrickou topnou jednotku. Možnost připojení tělesa k elektrické síti nyní umožňuje naplno využívat výhod nezávislého vytápění během celého roku. Výrazným benefitem je také jednoduchá a rychlá instalace tělesa. Umístění tělesa není závislé na rozvodu vody, proto může být SPIRAL umístěn v podstatě kdekoli.

Radiátor SPIRAL s žebrovými trubkami je typickým představitelem industriálního designu. Proto je stálevíce vyhledávaný také tuzemskými i zahraničními architekty. Své využití najde v moderních novostavbách, loftech nebo kavárnách. Často se objevuje i v hotelech, na chodbách veřejných budov nebo nádražích. Můžete jej objednat v provedení pro vertikální i horizontální umístění s možností ukotvení do podlahy i na zeď. K dispozici jsou tři verze s různými průměry vinutí, přičemž každou verzi SPIRALu lze zakoupit v celkem sedmi délkách od 500 do 2000 mm. Výsledný rozměr tělesa pak jde ruku v ruce i s celkovým výkonem, který se pohybuje od 200 až do 1200 W.

Právě vysoký výkon a dlouhá životnost tělesa jsou jedny z mnoha benefitů. SPIRAL je ale oblíbený hlavně díky jednoduché instalaci a snadné regulaci. Dodává se s celkem třemi druhy elektrických regulátorů i s jednoduchou topnou tyčí, která může být připojena do klasické nebo chytré zásuvky. Další možností je volba některého z automatických regulátorů, na kterých lze výkon nastavovat pomocí otočného kolečka, LCD displeje s časovačem nebo programovatelného termostatu ovládaného přes Android nebo iOS. Vybere si zkrátka každý přesně podle svých představ.

To platí i o volbě barevného provedení. Industriální radiátor SPIRAL je možno objednávat ve všech barevných provedeních dle vzorníku ISAN včetně metalických a strukturovaných barev. Právě možností mnoha barevných kombinací lze dosáhnout originálního vzhledu tělesa, které bude ozdobou každého interiéru. Velice oblíbeným je i provedení v bezbarvém laku.

Image 0

Firemní článek