+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Časté dotazy ohledně domácí vodárny SCALA2

Někteří instalatéři, kteří pracují s našimi domácími vodárnami SCALA2, se ptali, jaké mají při instalaci použít nástroje. Jiní si zase nebyli jistí, co znamenají kontrolky LED. Nabízíme tedy pár rad, které by v tom měly udělat pořádek.

Utažení spojů a zapojení sání

Při utahování spojů domácí vodárny SCALA2 nepoužívejte žádné nástroje, použijte jen ruce (jak je znázorněno na štítku). Přestože jsou přípojky robustní a vyztužené, použitím nástrojů byste je mohli poškodit. Spoje tedy prosím utahujte pouze ručně.
Totéž platí při připojování sání. V nezbytných případech můžete k povolení konektoru sání použít šroubovák. Konektor je však nutné utahovat ručně, dokud pevně nedoléhá k těsnění. Nikdy nepoužívejte k utahování nástroje. Více informací se dozvíte našem rychlém průvodci.

Image 0

Kontrolky LED

Alarmy vodárny SCALA2 upozorňují na problémy v instalaci např. poruchu napájecího napětí, netěsnost v soustavě, provoz nasucho, překročení maximální doba chodu aj.

Informace k jednotlivým alarmům a signálkám nejdete v Provozním a montážním návodu. Odkaz ke stažení návodu najdete níže.

STÁHNOUT MONTÁŽNÍ A PROVOZNÍ NÁVOD SCALA2

VÍCE INFORMACÍ KE SCALA2 


Image 1

Těšíme se na vás na veletrhu Aquatherm v Praze!

19. - 22. 4. 2022
Více informací bude následovat
.

Firemní článek
Související produkty