+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie Ostrava

08.10.2023 Firma: OMNIS Olomouc a.s.

Veletrh úspor poradí, jak úsporně topit a moderně stavět. Ve dnech 13.–14. října 2023 budou prostory Trojhalí Karolina v Ostravě sloužit jako výstavní a poradenské fórum pro všechny, kdo přemýšlejí nad úsporami energie, výměnou vytápění za úspornější variantu, uvažují o dotaci Oprav dům po babičce nebo se chystají stavět. Akce pod názvem VELETRH ÚSPOR – STAVBA, TEPLO, ENERGIE se po loňské úspěšné premiéře vrací do Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Image 0

Více než sedmdesát vystavovatelů představí návštěvníkům celé spektrum výrobků a služeb stavebního oboru. Nebude chybět nabídka stavebních materiálů, nejvíce zastoupená bude oblast vytápění – tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární vytápění a další. Široká je i nabídka firem, nabízející různé druhy izolací, rekuperaci a další cesty, jak uspořit na vytápění.

Je často obtížné se zorientovat v protichůdné spleti obecných informací na internetu. Na Veletrhu úspor budou mít návštěvníci příležitost zeptat se řady odborníků, specialistů a majitelů firem na to, co konkrétně potřebují pro zajištění tepla, energií a stavby pro svoje potřeby.

Kromě výstavních expozic je připraven i pestrý přednáškový doprovodný program pro širokou veřejnost. Zazní zde témata jako dotační programy Nová zelená úsporám a Oprav dům po babičce, tepelná čerpadla, fotovoltaika, rekuperace a snížení nákladů na vytápění, ale i geopatogenní zóny a Feng Shui ve stavebnictví.

Přišel – viděl – ušetřil – to je pozvánka pořádající veletržní správy Omnis Olomouc na Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie do Ostravy 13.–14. října v Trojhalí Karolina.

Volná vstupenka ke stažení zde.

Image 1

Firemní článek