+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Tvarovky „Conex >B< PUSH“ jsou rychlé a snadné řešení v mnoha situacích

20.06.2019 Firma: E S L, a. s.

Conex >B< Push vám umožní rychlou a komfortní instalaci, protože vytvoření bezpečného spoje vám zabere jen pět sekund.

Image 1

Žádné pájení, žádné lisování. Nové tvarovky Conex >B< Push stačí nasadit a instalace je kompletní. Po připojení zůstane Conex >B< Push pevně nasazen, přestože se jedná o rozebíratelný spoj, který můžete jednoduše znovu demontovat.

Spoj vytvoříte na trubky různých materiálů jako je ocel, měď i plast. Tuto technologii můžete aplikovat do mnoha systémů TZB, včetně pitné vody. 

Image 2

Výhody Conex B< Push:

Jedna tvarovka, mnoho trubek

>B< Push je profesionální univerzální řešení pro spojování za studena, aplikovatelný na široký výběr trubek včetně mědi, PB, PE-X a uhlíkové oceli. Místo skladování mnoha různých tvarovek pro celou řadu aplikací, použití >B< Push přináší univerzální užití, které snižuje náklady na zásobování.

Rychlá a pohodlná instalace

>B< Push obnáší rychlou a pohodlnou instalaci, protože k vytvoření bezpečného spoje je zapotřebí jen pár sekund. Po připojení >B< Push zůstane pevný, ale není fixní, takže se dá snadno otočit, aby se vyrovnala měřidla a ventily.

Štíhlý tvar, vysoká odolnost

Patentovaná technologie pro své jedinečné vlastnosti. Štíhlý design >B< Push je ideální pro těsné prostory. Další benefitem je estetický vzhled, ideální pro odkryté potrubí.

Jednoduché a opakovaně použitelné

>B< Push je navržen s vysoce kvalitním O-kroužkem (EPDM), plastovou manžetou a drapy z nerezové oceli, jimiž je zajišěné vedení trubky do tělesa tvarovky. >B< Push nabízí ohromnou pevnost a trvanlivost. Je jednoduché jej instalovat a má profesionální demontážní nástroj umožňující instalovat tvarovku v případě potřeby znovu. >B< Push armatury lze na konci životnosti recyklovat.

Elektrická kontinuita

Konstrukce >B< Push zajišťuje, že je zachována elektrická kontinuita v celém kovovém trubkovém spoji, takže není nutné zemní spojení. To samozřejmně neplatí pro spoji s plastovými trubkami.

Nízký obsah olova

>B< Push je vyroben z precizně opracované mosazi s nízkým obsahem olova a vysokou odolností proti korozi (DZR).

Aplikace

>B< Push armatury mohou být použity pro širokou škálu potrubních aplikací jako například pitná voda, TUV systémy, sanitární, vytápěcí a chladicí systémy.

Dostupnost

>B< Push armatury jsou dostupné ve velikostech 12, 15, 16, 18, 20, 22, 25 a 28 mm.

Teplotní rozsah

>B< Push armatury odpovídají normálním provozním parametrům kovové trubky: Pracovní teploty okolí –95 ° C v nízkých hodnotách, teplotní podmínky by měly být přijaty, aby se zabránilo zamrznutí izolace nebo aditiva v chladicích systémech.

Rozsah maximálního tlaku

16 bar při 30 °C a 6 bar při 95 ° C.

Image 3


Více informací a konkrétní produkty najdete zde.

Firemní článek