+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Taconova na veletrhu ISH 2023

27.02.2023 Firma: TACONOVA PRODUCTION , s.r.o.

Na předním světovém veletrhu sanitární techniky ve Frankfurtu nad Mohanem předvedou výrobci své nejnovější produkty a nabídnou dodavatelům, architektům, projektantům a stavebníkům možnost vyměnit si osobní zkušeností. Společnost Taconova zde představí nejdůležitější technologická řešení pro chytré budovy z různých produktových oblastí. Od 13. do 17. března se budou moci návštěvníci veletrhu na stánku C44 v hale 9 naživo seznámit s novinkami v oblasti armaturní techniky, čerpadlové techniky, plošného vytápění a hydraulického vyvažování. Klíčové novinky společnosti Taconova se letos týkají systémové techniky, kde je třeba vyzdvihnout prostorově mimořádně úsporné bytové předávací stanice, stanice pro přípravu čerstvé teplé vody, zásobníkové nabíjecí stanice a skupinu čerpadel pro solární termiku.

Image 0V hale 9 na stánku C44 se návštěvníci veletrhu ISH 2023 budou moci naživo seznámit s nejnovějšími inovacemi a dalším vývojem společnosti Taconova v oblasti armaturní techniky, čerpadlové techniky, plošného vytápění, hydraulického vyvažování a systémové techniky. (foto: Taconova Group AG)

Holistická řešení jsou v oblasti stavebních technologií žádanější než kdykoli dříve. Předávací stanice Taconova připravené k okamžitému zapojení jsou promyšlené produkty, které zjednodušují plánování a instalaci systému. Zaručují spolehlivý provoz, minimalizují údržbu a optimalizují náklady na energii. Na letošním veletrhu ISH se návštěvníci stánku společnosti Taconova mohou seznámit se zajímavými novinkami a vylepšeními stávajícího portfolia systémových technologií, stejně jako s novými službami, které projektantům a řemeslníkům výrazně usnadňují každodenní práci. Společnost zde mimo jiné představí novou, obzvláště efektivní cirkulační stanici a poskytne náhled na novou bytovou předávací stanici. Jako první plně elektronické hybridní zařízení s rozhraním pro integraci do systému automatizace budov nabízí tato stanice s velmi malou montážní hloubkou a inteligentními funkcemi řadu výhod a zároveň zajišťuje lepší hygienu pitné vody i vyšší komfort.

Systémy pro znatelně větší pohodlí

Společnost Taconova zdokonalila své výrobky a služby zejména v oblasti přípravy čerstvé teplé vody. Díky novému systému „TN Comfort Systém“ a koncepci „Plan – Tech – Care“ usnadňuje společnost zákazníkům každodenní práci od plánování přes instalaci až po poprodejní servis. Nová systémová řešení se vyznačují úsporou místa, vysokou energetickou účinností, hygienou a pohodlnou obsluhou. Jednotky lze navíc snadno a pohodlně integrovat do systému správy budov s dálkovou údržbou a optimalizací. Výhody nového „TN Comfort Systém“ a inovativní řešení předvedou a vysvětlí návštěvníkům veletrhu specialisté společnosti Taconova.

Široká nabídka vysoce účinných čerpadel

Společnost Taconova ve Frankfurtu představí také širokou nabídku oběhových a cirkulačních čerpadel. Švýcarská společnost nabízí optimální řešení pro všechny aplikace, od vytápění přes solární termiku až po cirkulaci teplé vody. Výrobky se vyznačují chytrými funkcemi a vysokou energetickou účinností. Výkonné mokroběžné cirkulační čerpadlo TacoFlow3 GenS patří k nejmenším na trhu, takže je ideální pro instalaci do různých systémů. Navzdory kompaktním rozměrům zaujme dopravní výškou až 8,5 metru. Sesterská společnost Taco Italia rovněž představí širokou škálu zákaznicky specifických a vysoce kvalitních OEM řešení v oblasti čerpací techniky.

Návštěvníci stánku se budou moci seznámit též s osvědčenými výrobky pro hydraulické vyvažování, které zaručují optimální rozvod tepla, podle aktuální potřeby, a tím šetří náklady na energie. V oblasti armaturní techniky a plošného vytápění bude Taconova prezentovat vysoce kvalitní řešení pro všechny typy budov – od rodinných domů až po bytové domy.

Všichni zákazníci a zájemci jsou zváni, aby se s novými výrobky seznámili naživo přímo na veletrhu, kde jim budou k dispozici zástupci společnosti Taconova. Na schůzku se mohou objednat pohodlně online přes odkaz https://www.taconova.com/cs/ish-2023, kde získají zároveň poukaz na vstup na veletrh zdarma.
O společnosti Taconova
Společnost Taconova Group AG se sídlem v Curychu, ve Švýcarsku, je předním výrobcem inovativních hydraulických řešení pro použití v oblasti topení, sanity a solární energie v obytných a komerčních nemovitostech. Přes 60 let zkušeností ve vývoji inteligentní techniky pro budovy ručí Taconova za vysoce efektivní řešení, prvotřídní zákaznický servis a vynikající „Swiss Engineering“. Taconova dodává komfortní řešení, která šetří zákazníkům čas a náklady. Společnost se zaměřuje především na hydraulické vyvažování, armatury a čerpadlovou techniku, plošná vytápění a systémovou techniku. K hlavním trhům Taconova Group patří USA, Velká Británie, severské státy Evropy, Německo, Švýcarsko, Itálie, Rakousko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a celá řada dalších zemí po celém světě. Taconova je dceřinou společností rodiny společností Taco, nadnárodní rodinné společnosti třetí generace se sídlem v Cranstonu na Rhode Islandu v USA.

Více informací

Taconova Group AG
Kostelecká 879/59 | CZ-19600 Praha 9
T: +420 283 930 810 | F: +420 266 310 386
cesko-slovensko@taconova.com | taconova.cz

 
Firemní článek