+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Sprchové armatury Schell zajistí spolehlivý a hospodárný provoz veřejných sanitárních prostor

06.06.2018 Firma: SCHELL, cz

Veřejné bazény, koupaliště a akvaparky, ale stejně tak školy, sportoviště a průmyslové podniky se musí vypořádat se vzrůstajícími nároky na úroveň hygieny a ekonomičnost provozu svých sanitárních prostor. Ve zmíněných případech nejde jen o armatury splachovací a umyvadlové, ale stejně tak sprchovací. Modelové řady Linus a Vitus od Schell nabízí komplexní řešení.

Sprchové armatury Schell jsou nejen hospodárné, ale díky své koncepci také odolné při každodenním používání a připravené bezporuchově sloužit po dlouhé roky. Rozhodně zaujmou také svým funkčním designem. Každý investor a projektant však v první řadě dbá na efektivní vynaložení investic do budovy. U efektivně pracujících armatur Schell Vitus a Linus si snadno spočítá, za jakou dobu se mu tato investice vrátí na úspoře vody a energie nebo na kolik peněz jej ročně přijde několik kapajících sprch například v šatnách sportoviště... Tyto armatury se tak neuplatňují pouze při stavbě budov nových, ale čím dál silněji promlouvají do rekonstrukcí veřejných a komerčních budov starších.

Image 1

Image 2

Modelová řada Linus je nabízena v podomítkovém provedení s nástěnným ovládáním. Na českém trhu se nejvíce prosazují typy se samouzavírací funkcí a to jak směšovací, tak s termostatem a na předmíchanou vodu. Na okraji zájmu ovšem nezůstávají ani armatury s elektronickým spouštěním s elektromagnetickým ventilem. V nabídce Schell samozřejmě najdete také nejmodernější armatury s integrovaným proplachem usazené vody nebo s termickou dezinfekcí. K již zmíněné úspoře dodejme i jasná čísla: maximální průtok je dimenzován pod 10 litrů za minutu, délku průtoku vody lze nastavit v intervalu zhruba od pěti do třiceti vteřin (závisí na okamžitém tlaku a teplotě vody). Armatury Schell Linus se skládají vždy z podomítkového boxu (Masterbox) a ovládací desky, která má buď nerezový nebo pochromovaný povrch a může tak odolávat vnějším vlivům, nerezaví a zachovává si dlouholetou životnost. Sortiment je doplněn o robustní pevné sprchové hlavice či pomůcky pro případnou montáž do lehkých příček.

Druhou řadu sprchových armatur Schell, pojmenovanou Vitus, zdobí podobné klady jako sesterskou Linus, navíc disponuje možnostmi značné modularity. Tyto nástěnné sprchové armatury jsou nabízeny v mnoha variantách, např. ve verzi směšovací, termostatické, manuální, samouzavírací nebo elektronické. Schell u této řady také hrdě uvádí vyznamenání cenou Plus X Award: robustní celokovové provedení a třída hlučnosti 1.

„Pro mnoho bazénů, akvaparků či sportovišť představují armatury Linus velmi vhodné řešení moderního, odolného a úsporného provozu sprch jak pro návštěvníky, tak pro sportovce“, vysvětluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce firmy Schell pro Českou republiku. „Projektanti, instalatéři i montážní firmy si mohou na našich webových stránkách prohlédnout všechny detaily kompletního sortimentu sprchových armatur LINUS včetně montážních návodů.“


Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.
KONTAKT: Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR; e-mail: ales.rezac@schell.eu, tel.: +420 602 754 712 

Firemní článek