+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Společnost Vaillant Group již brzy otevře nový výrobní závod na tepelná čerpadla na Slovensku

04.05.2023 Firma: VAILLANT Group Czech s.r.o.

Specialista na tepelnou techniku, Vaillant Group se sídlem mateřského podniku v Remscheidu, dokončuje ve slovenské Senici svůj nový výrobní závod na elektrická tepelná čerpadla.

Image 0

Již brzy se v nových prostorech, které se rozkládají na ploše 100 000 metrů čtverečních, budou vyrábět pouze tepelná čerpadla. Nový závod je navržen na roční výrobní kapacitu 300 000 tepelných čerpadel. Společnost, která vyrábí tepelná čerpadla také v Německu, Francii a Velké Británii, tak zdvojnásobuje svou výrobní kapacitu na více než půl milionu tepelných čerpadel ročně.

„Spuštěním nového výrobního závodu dále posilujeme transformaci skupiny Vaillant na předního výrobce tepelných čerpadel. Společnost svými zvýšenými výrobními kapacitami úspěšně pomáhá v podpoře změn ve zdrojích tepla v Evropě a k dosažení cíle EU deseti milionů nově instalovaných tepelných čerpadel do roku 2027,“ říká Dr.-Ing. Norbert Schiedeck, generální ředitel skupiny Vaillant Group. Celkově Vaillant Group, světový lídr na trhu ústředního vytápění, již využívá více než 50 procent své výrobní plochy pro výrobu tepelných čerpadel.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Firemní článek
Související produkty