+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

SCHELL představuje komplexní řadu umyvadlových armatur Xeris

16.08.2017 Firma: SCHELL, cz

Na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu zažila premiéru nová elektronická verze umyvadlové armatury Schell Xeris E-T. Tímto modelem renomovaný německý výrobce Schell zkompletoval novou designovou řadu armatur XERIS.

Image 0Schell Xeris E

Schell díky tomu rozšířil svůj sortiment umyvadlových armatur pro veřejný prostor na pět komplexních řad. Kromě série Xeris v nabídce dále najdeme armatury Puris, Celis, Modus a Petit. Armatury Xeris splňují, stejně jako další uvedené produktové řady, nejvyšší nároky kladené na hygienu veřejných sanitárních prostor a výrazně přispívají k úspoře vody a energie. Jak projektanti, tak zákazníci mohou dle svých potřeb vybírat u řady Xeris z armatur senzorových (elektronických) a samouzavíracích (tlačných), a to v provedení směšovacím nebo na předmíchanou vodu; volit je možno také z velikostí pro menší či větší umyvadla. Elektronické armatury jsou nabízeny ve verzi buď na baterie nebo na síť. Navíc poprvé u umyvadlových armatur nabízí firma Schell u nové řady Xeris provedení elektronické s termostatem pro nejvyšší uživatelský komfort. Všechny elektronické armatury řady Xeris jsou uzpůsobené k připojení na systém eSchell, tedy unikátní systém inteligentního hospodaření s vodou pro optimalizovaný provoz budov.

Image 1Schell Xeris SC

Všechny armatury Xeris mají eco-perlátor omezující průtok bez dopadu na komfort při umývání, který přispívá k šetření vodou. Perlátor je zapuštěn do těla armatury a tím je chráněn proti krádeži. Rovněž robustní provedení, které je u armatur Schell standardem, navíc odolává hrubému zacházení. Konstrukce armatur Xeris provozovateli umožňuje jejich snadné čištění. Důraz na dodržení nejvyšších moderních hygienických standardů podtrhuje konstrukce armatury, kdy její vodní trať je z polyetylenu a voda tak nepřijde do styku z mosazí, ze které je tělo armatury vyrobené. Pozornosti výrobce neušla samozřejmě ani vnitřní kartuše, která díky svému provedení zajistí bezproblémové dlouhodobé používání armatury i při jejím každodenním zatížení ve veřejných prostorách. Jsou to právě prvotřídní zpracování, použití kvalitních materiálů, důraz na úsporu a v neposlední řadě i funkční a elegantní design, které dělají z armatur od firmy Schell vysoko oceňované zboží u profesionálů z oboru sanitární techniky.

Garancí kvality výrobků značky SCHELL je nejen visačka „Made in Germany“, ale také přísné standardy, které si pro své výrobky tento tradiční německý výrobce stanovil. To vše je ve výsledku zárukou jejich dlouholeté bezvadné funkčnosti.


Více informací o produktech a firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech:
Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR, Palliardiho 13, Znojmo 669 02, tel.: +420 602 754 712, e-mail: ales.rezac@schell.eu, www.schell.eu

Firemní článek