+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

S přístroji Testo měří topenáři chytřeji – chytré sondy optimalizované pro Váš chytrý telefon

01.02.2016 Firma: TESTO, s.r.o. Časopis: 1/2016

Expert na měřicí techniku, firma Testo z německého Schwarzwaldu, rozšiřuje svoji nabídku digitálních měřicích aplikací: novými chytrými sondami testo.

Tyto inovativní profesionální měřicí přístroje v kapesním formátu se dají intuitivně ovládat chytrým telefonem přes bezplatnou aplikaci a přepravovat v praktickém pouzdře, které šetří místo a chrání přístroje. Hodí se pro všechna důležitá měření teploty, vlhkosti, tlaku a rychlosti proudění. Pro řemeslníky z oboru vytápění nabízí Testo za výhodnou cenu také speciální sady.

Image 0

Chytrý telefon nám usnadňuje náš každodenní život v téměř každé situaci. Proč tedy neusnadnit také topenářům jejich práci s měřením? Takovou otázku si kladli inženýři u firmy Testo – a vyvinuli nové chytré sondy. Výsledkem je osm kompaktních měřicích přístrojů, které se propojí přes Bluetooth s chytrým telefonem nebo tabletem a dají se intuitivně obsluhovat přes bezplatnou aplikaci. I přes jejich malý formát jsou chytré sondy vybaveny profesionální měřicí technikou, jak je u špičky na trhu obvyklé a hodí se pro všechna důležitá měření teploty, vlhkosti, tlaku a rychlosti proudění.

Image 1

Obsluha všech měřicích přístrojů jednou aplikací

Centrálním prvkem obsluhy měřicích přístrojů s Bluetooth je univerzální aplikace pro chytré sondy testo Smart Probes App. Lze ji zdarma nainstalovat jako verzi pro iOS nebo Android a nabízí uživateli mnoho praktických funkcí – mimo jiné přehledné vyčtení naměřených hodnot, zobrazení průběhu měřených dat formou grafu nebo tabulky a rovněž odeslání naměřených dat v podobě protokolu ve formátu PDF nebo jako soubor Excel. Další menu měření specifická pro aplikace dělají práci s chytrými sondami ještě efektivnější. Mezi nimi jsou menu pro zkoušku těsnosti u topenářských aplikací, pro jednoduché zadávání parametrů vyústky/průřezu kanálu v rámci měření objemového průtoku nebo pro výpočet různých parametrů jako je přehřátí nebo podchlazení u chladicích zařízení. Aplikace se ovládá snadno a intuitivně a může na displeji zobrazovat hodnoty až šesti chytrých sond současně.

Praktické pouzdro místo těžkého kufru

Stejně kompaktní jako jsou měřicí přístroje samotné, je také chytré pouzdro testo. Chytré sondy se dají uvnitř bezpečně uložit a pohodlně přepravovat. Zvenčí tvoří pouzdro robustní a flexibilní tvrdá skořepina, uvnitř je vybaveno měkkou výstelkou z pěnové hmoty s přesně vytvarovanými otvory pro jednotlivé měřicí přístroje. Chytré sondy jsou tedy maximálně chráněny, pokud by snad chytré pouzdro upadlo na tvrdou podlahu.

Sady pro vytápění za výhodnou cenu

Aby odborníci z oblasti vytápění měli vždy všechny potřebné měřicí přístroje pro svoji každodenní práci u sebe, nabízí Testo pro každou cílovou skupinu sadu vytvořenou na míru za výhodnou cenu. Každá sada obsahuje také chytré pouzdro testo s příslušnou výstelkou.

Se sadou vytápění změříte a zkontrolujete všechny teploty a tlaky u otopných zařízení. V robustním chytrém pouzdře testo se dají měřicí přístroje pohodlně převážet a jsou vždy na místě, když mají být použity.

Sada vytápění obsahuje: testo 115i, testo 510i a testo 805i v chytrém pouzdře testo.

Sada chytrých sond pro vytápění Vám nabízí:

  • Měření tlaku plynu na hořáku.
  • Měření vstupní teploty a teploty zpátečky v otopných soustavách.
  • Měření teploty podlahového vytápění a radiátorů.
  • Menu měření pro zkoušku těsnosti včetně alarmů.
  • Rychlá fotodokumentace s naměřenými IR teplotami a s označením místa měření.
  • Analýza a odeslání naměřených dat pomocí aplikace pro chytré sondy testo Smart Probes App.
  • Praktické chytré pouzdro testo pro uložení a přepravu.

Image 5

Poskládejte si svoji osobní sadu! Vyberte si mezi 8 kompaktními chytrými sondami a 3 chytrými pouzdry.

V robustním chytrém pouzdře se dají měřicí přístroje pohodlně přepravovat a jsou vždy na místě, kdy třeba je použít.

Nové chytré sondy od firmy Testo jsou ideálními základními přístroji pro mladé a pro technikou nadšené řemeslníky. Avšak jsou také praktickým doplňkem pro profesionály, kteří nechtějí s sebou stále a všude nosit svoji kompletní výbavu.

Profitujte z téměř 60leté zkušenosti koncernu Testo AG, který je celosvětovým lídrem ve vývoji a výrobě přenosné měřicí techniky pro oblasti měření na otopných soustavách, klimatizačních a chladicích systémech, průmyslových a mnoha dalších aplikacích.

Všechny uvedené ceny jsou bez 21 % DPH.

Image 2• Údržba otopných zařízení s testo 805i, testo 510i a testo 115i

Image 3• Údržba klimatizačních zařízení s testo 405i, testo 605i, testo 410i a testo 805i

Image 4• Měření rychlosti proudění vzduchu na vyústce s přístrojem testo 410i


Více informací na: www.testo.cz

Firemní článek