+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Od virtuální reality k reálnému interiéru

24.07.2018 Firma: KLUDI-ARMATUREN spol. s r.o. Časopis: 4/2018

Návrh koupelny vyžaduje pečlivou přípravu. Hledáme různé funkční systémy, porovnáváme produkty. Chceme si být jisti, že zvolená řešení budou vyhovovat našemu vkusu. Je možné „vidět“ všechno a dozvědět se o správnosti rozhodnutí učiněných předtím, než začnete stavět? Nyní je to možné – potřebujete jen telefon a inovativní aplikaci KLUDI VR360, která Vás zavede do virtuálního světa koupelen KLUDI.

Image 1

Jak to funguje? Chcete-li se pohybovat uvnitř jedné z dvanácti virtuálních koupelen KLUDI, stačí navštívit službu Google Play nebo App Store a nainstalovat zdarma software do telefonu s vestavěnou funkcí gyro­skopu. Stojí za to používat 3D brýle, které zaručují opravdový zážitek s používáním aplikace. Dalším krokem je výběr konkrétní produktové řady KLUDI – každá z nich je vidět v koupelnách v různých stylech. ­Taková perspektiva prezentace umožňuje posoudit ­vizuální hodnoty baterií a nejdůležitější je zjistit, ve kterém prostředí se cítíte nejlépe.

Image 2

KLUDI VR360 je zdrojem nápadů a inspirace. Uspořádání, vytvořená pro potřeby programu, byla vyvinuta na základě nejnovějších trendů v interiérovém designu. Milovníci různých stylů během virtuálních procházek v interiérech naleznou hotová řešení, která si mohou přenést do vlastní koupelny. Příznivce minimalizmu budou inspirovat jednoduché formy, fanoušci dekorativních detailů ocení zajímavé textury dřeva a mozaiky, měkké puristické tvary naleznou uznání v očích těch, kteří hledají sofistikovaný design.

Image 3

Image 4

Stále nevíte, které řešení si máte vybrat pro Vaši koupelnu? Využijte moderního nástroje KLUDI VR360 – zařizování interiéru nikdy nebylo tak snadné! Aplikaci ocení návrháři, zaměstnanci salonů s koupelnovými potřebami, lidé, kteří se připravují na rekonstrukci. Jedná se o jedno z mála řešení na trhu, které usnadňuje rozhodování o návrhu interiéru.

Image 5

Image 6

Firemní článek