+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Nový CO2 Service Checker pro řadu kondenzačních jednotek Panasonic CR

Panasonic Heating & Cooling Solutions představil nový CO2 Service Checker, navržený pro komerční chladicí kondenzační jednotky řady CR určené pro nasazení v chladicím řetězci.

Zařízení lze použít pro uvádění do provozu, údržbu a odstraňování problémů u všech modelů Panasonic CO2. To uživateli umožňuje rychlý a spolehlivý přístup k datům svých kondenzačních jednotek. Mezi klíčové funkce CO2 Service Checker patří:

  • Schopnost číst a zaznamenávat technické parametry, jako jsou tlak, otevření expanzních ventilů a další
  • Možnost posílání chybových hlášení či upozornění o stavu systému uživateli v reálném čase (např. když je nízká hladina oleje atd.)
  • Nastavení nových provozních hodnot
  • 2D graf pro podrobnou analýzu.

Image 0

Řada Panasonic CR a její využití

Kondenzační jednotky řady Panasonic CR využívají přírodní chladivo CO2 a přinášejí uživateli řadu výhod – především úsporu energie, spolehlivý výkon, nízkou hladinu hluku a malé náklady na instalaci i servis.

CO2 jednotky se ideálně hodí například do supermarketů, prodejen se smíšeným zbožím nebo na čerpací stanice. Poskytují spolehlivé řešení pro skladování čerstvých potravin při optimální teplotě. Právě spolehlivost je pro zmiňované prodejce mimořádně důležitá, protože dopady výpadku systému chlazení mají za následek značné ztráty výrobků.

Řada Panasonic CR je rovněž kompatibilní se systémy vzdálené správy, pomocí kterých lze jednotky snadno monitorovat. Jde o nejpoužívanější systémy na trhu od značek jako CAREL, Eliwell nebo Danfoss, které zajišťují zaznamenávání, monitorování nebo hlášení teplot v celém systému kondenzačních jednotek CO2.

Pokud ovšem výše uvedené systémy nemá uživatel k dispozici, je CO2 Service Checker užitečným nástrojem pro správu jednotek a jejich monitoring v reálném čase.

Service Checker pod drobnohledem

CO2 Service Checker se skládá z fyzického převodníku USB-RS485 a ovladačů DRX od společnosti Panasonic a softwaru Device Manager, který je k dispozici ke stažení online. Device Manager je software pro operační systém Windows, používaný pro správu a instalaci zařízení. Software lze použít k vytvoření a uložení mapování parametrů a jeho přenosu do a z řídicí jednotky pomocí několika kliknutí.

Pro více informací o CO2 jednotkách i dalších produktech Panasonic navštivte http://www.aircon.panasonic.eu/.


O divizi Panasonic Heating & Cooling
Panasonic vyrobil první klimatizační jednotku již v roce 1958 a v současné době patří k lídrům na trhu s vytápěcí a chladicí technikou. Každoročně vyrábí přes 200 milionů kompresorů a jeho produkty se prodávají ve 120 zemích světa. Panasonic se specializuje na inovativní řešení pro čtyři oblasti – vytápění a klimatizace pro rodinné domy, kanceláře, firmy a průmyslové areály. Společnost klade důraz na kvalitu svých řešení, jejich funkční a moderní design i na dodržování nejpřísnějších standardů a norem – především pokud jde o vysokou energetickou účinnost a snižování ekologické zátěže a hlučnosti nabízených řešení. Pro více informací navštivte http://www.aircon.panasonic.eu/.

Image 1

Firemní článek
Související produkty
Panasonic představuje reverzní tepelná čerpadla
detail
Nová řada fan-coil jednotek Panasonic
detail
PANASONIC - Úspora energie, komfort a zdravý vzduch
detail
PANASONIC – Nové provedení venkovních jednotek PACi
detail
PANASONIC představil chlazení postavené na CO2
detail