+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Nové sprchové sety Viega Advantix

05.12.2018 Firma: VIEGA s.r.o.

Komfortní a flexibilní řešení na míru

Sprchové žlábky Viega Advantix představují moderní, elegantní a nadčasové řešení pro každou koupelnu. Celý systém funguje v podstatě jako flexibilní stavebnice, kterou si mohou zákazníci poskládat přesně podle svých potřeb a na míru konkrétní koupelny. Advantix však vychází vstříc i těm zákazníkům, kteří nevyhledávají jen individuální řešení, ale záleží jim rovněž na komfortním nákupu.

Image 1Obr. 1 • Sprchové žlábky Advantix přesvědčují svým prvotřídním technickým řešením.

Pro tyto případy nabízí Viega nově možnost zakoupení sprchového setu, který je již sestavený. Díky tomu se zákazník nemusí obávat, že při nákupu zapomene pořídit nějaký důležitý díl, který bude následně dokupovat.  S praktickým setem Advantix získá vše potřebné v jednom balení, pod jedním objednacím číslem a s jistotou, že má pro montáž žlábku veškeré potřebné komponenty.

Image 2Obr. 2 • Při objednání setu dostane zákazník vše potřebné k instalaci v jednom balení.

Tyto praktické sety jsou k dostání ve dvou provedeních. Buďto s roštem ER10, který se vyrábí z kvalitní oceli v lesklém provedení (model 4983.10) nebo s roštem ER13 (model 4983.20). Ten je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít žlábek v koupelně přiznaný jen v minimální míře. Do roštu se rovnou vsadí dlažba nebo přírodní kámen, který si zákazník zvolil pro obklad v koupelně. Voda pak odtéká jen úzkými štěrbinkami mezi dlažbou a žlábek tak do koupelny dokonale opticky zapadá.

Image 3Obr. 3 • Rošt pro vložení dlažby nebo přírodního kamene odtok dokonale sladí s koupelnou.

fotodokumentace: Viega

Výhodou setů Advantix je tedy nejen to, že zákazník získá řešení na míru v jednom kompletním balení, ale výhodná je rovněž pořizovací cena. Pro více informací o produktu navštivte stránky viega.cz/advantix nebo kontaktujte Viega team či svého prodejce.

tisková informace


O firmě:

Společnost Viega s více než 4 000 zaměstnanci po celém světě patří v současnosti k předním výrobcům sanitární techniky. Na trvalém úspěchu firmy se pracuje v devíti světových lokalitách. Výroba je soustředěna do čtyř výrobních závodů v Německu. Speciální řešení pro severoamerický trh se vyrábí v závodě McPherson (Kansas/USA), podnik ve Wuxi (Čína) pak zajišťuje stěžejní produkci určenou pro asijský trh. Pro společnost Viega je nejdůležitější především výroba instalační techniky. Kromě potrubních systémů vyrábí také předstěnové a odvodňovací systémy. Sortiment zahrnuje více než 17 000 produktů s rozmanitými možnostmi využití, například v technickém vybavení budov, v infrastruktuře, v průmyslových zařízeních nebo při stavbě lodí. Společnost Viega byla založena roku 1899 v Attendornu v Německu a od 60. let se začala prosazovat na mezinárodním trhu. V současnosti se produkty Viega používají na celém světě. Zboží je na jednotlivých trzích distribuováno převážně prostřednictvím odborných velkoobchodů.

Více informací na www.viega.cz, info@viega.cz, tel.: +420 595 054 933 

Firemní článek