+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Nové barvy designových radiátorů do koupelen a obytných prostor

Švýcarský výrobce Zehnder představuje nový koncept barevných odstínů pro své designové radiátory. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblastech architektury a interiérového designu. To usnadňuje perfektní začlenění radiátorů do koupelen a obytných prostor.

Barvy jsou vyjádřením naší osobnosti: od výběru oblečení až po naše životní prostředí. Barvy umožňují zákazníkům vytvořit si ideální individuální prostor. Zehnder tato nová očekávání a požadavky vnímá a reaguje na ně. Nový systém barev nabízí zákazníkům všechny možnosti pro dokonalé začlenění radiátorů do jejich obytného a koupelnového prostoru. Při vývoji nového konceptu barev využila společnost Zehnder odborných znalostí renomované specialistky pro strategii barev Juliette Baumgartner. V konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo ve vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale ne módním výstřelkem.

Přehled nových barev Zehnder.

Prvotřídní kvalita pro každou koupelnu

Nové barvy nemohou chybět v Akci Colours free, s nabídkou oblíbených koupelnových radiátorů v 6 vybraných odstínech za cenu bílé barvy RAL 9016. Přímo u prodejců nebo na webu Zehnder si můžete prohlédnout koupelnová tělesa Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa / Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym nebo Zehnder Vision. Během akce je můžete pořídit výhodněji

  • jak v dosud nejprodávanějších barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523,
  • tak rovněž v nových odstínech Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Barevné koncepty Zehnder pro inspiraci

Radiátory slouží nejen k vytápění místností, ale mohou být také designovými prvky perfektně sladěnými s ostatními předměty v interiéru. Inspirujte se radiátory Zehnder a jejich umístěním do interiéru – více ve fotogalerii.

Image 0Obr. 1 • Místo pro sebe. Domov jako místo odpočinku, relaxace a útočiště. Na obrázku Zehnder Charleston.

Domov je místem relaxace a klidu. Hrubé broušené povrchy, kombinace lazur a přírodních materiálů vytvářejí bezpečné útočiště. Přírodní špinavě bílé, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder jsou klíčem k útulnému prostředí pro relaxaci. Kombinací broušených kovů jako mosaz se dřevem vznikne moderní kontrast. Kulaté tvary a měkké textury zjemňují a zútulňují prostředí.

Image 1Obr. 2 • Monolitický beton. Kontinuita prostoru – uklidňující, přímočará, expresivní. Na obrázku Zehnder Kazeane v černé barvě.

Použití jediného materiálu zajišťuje čistý, jednotný vzhled a klidný prostor – bez vizuálního šumu. Surový beton proudí z interiéru do exteriéru a dává prostoru kontinuitu. V tomto stylu naleznou uplatnění rozmanité odstíny šedé, grafitové, černé nebo chrom. Výstřední oranžové a přírodní odstíny hnědé vytvářejí moderní kontrast. Bytové doplňky z broušeného kovu jsou skvělým doplňkem.

Image 2Obr. 3 • Neo Green. Odraz naší touhy po přírodním prostředí. Tělové odstíny, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder navozují harmonii a klid.

Zelené tóny vyvažují naši touhu po větším zastoupení přírody v našich životech. Stěny a podlahy, ale také textilie a dekorace se objevují v odstínech zelené. Jemně mátová nebo petrolejově zbarvený grafit jsou odrazem naší touhy po přírodním prostředí.

Image 3Obr. 4 • Matka země. Terakota jako symbol pro teplý a zemitý vzhled. Na obrázku článkový radiátor Zehnder Charleston a plochá otopná stěna Zehnder Roda.

Materiál i barva terakoty pomáhají vytvořit zemitý a teplý vzhled. Vysoce pigmentované zbarvení terakoty a syté, avšak sluncem vybledlé plné barvy přispívají k přirozenému a elegantnímu vzhledu. Odstíny bavlněné bílé, okrové, cihlově červené a hnědé jsou kombinovány a vytvářejí paletu zemitých barev. Terakota je symbolem Země, na které žijeme, a naší silné touhy ji chránit. 

Image 4Obr. 5 • Mystický domov. Místo pro osobní rituály a wellness. V pozadí obrázků svislý radiátor Zehnder Charleston a elektrický topný modul Zehnder Zenia.

Drsné, přírodní povrchy kontrastují s rafinovaným designem. Hrubé betonové textury v kombinaci s leštěnými kamennými povrchy poskytují našim smyslům nevšední zážitek. Černá, rozmanité odstíny šedé a barva grafitu jsou klíčem k mystickému domovu. Jednobarevné místnosti jsou zvýrazněny tmavě modrými tóny a broušeným kovem. Paleta tlumených barev je určena pro klidný prostor, pro osobní rituály a wellness.

Online katalog radiátorů Zehnder


Profil společnosti: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. S 17 výrobními závody a 3500 zaměstnanci patří k technologické a designové špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení. Výrobky Zehnder vytváří rodinné domy a byty zdravější, komfortnější a energeticky úspornější.

Firemní článek