+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

ISAN představil inovovanou generaci podlahových konvektorů. Umí lépe chladit i topit

02.05.2022 Firma: ISAN Radiátory s.r.o. Časopis: 2/2022

Od začátku tohoto roku nabízí ISAN upravenou řadu konvektorů pro vytápění i chlazení. Došlo k úpravám proudění vzduchu i k osazení novým typem ventilátoru. Výsledkem je výrazné navýšení chladicího i tepelného výkonu.

Pokojový termostat nebo nadřazené BMS řízení zajišťuje správnou funkci všech instalovaných podlahových konvektorů FRC, srovnává nastavenou a skutečnou teplotu v místnosti, otevírá proudění otopného nebo chladicího média ve výměníku a řídí otáčky ventilátoru v závislosti na rozdílu teplot a nastaveného režimu provozu.

Použitím nových technologií je dosaženo optimálního vytápění interiéru, úspory energie, vysoké účinnosti a flexibility vytápění. Do konvektoru je přivedeno pouze bezpečné napětí, všechny prvky jsou napájeny stejnosměrným napětím 24 V DC. Konvektory lze osadit čerpadlem kondenzátu, který vzniká v režimu chlazení při nízkých teplotách vstupní vody a vysoké vzdušné vlhkosti.

Skvělý výkon a minimální spotřeba. To jsou nové podlahové konvektory ISAN pro rok 2022

Vývoji zdokonalených podlahových FRC / FRD konvektorů začal v ISANu simulacemi proudění vzduchu ve specializovaném softwaru. Upravena byla vana konvektoru i poloha výměníku. Díky tomu je nyní proudění vzduchu mnohem efektivnější. Ventilátor s novou konstrukcí nyní disponuje optimálními parametry, které zajišťují dostatečný výkon tělesa při zachování akustického komfortu. Výsledkem je tedy ve všech směrech dotažený konvektor, který využívá nejnovější dostupné technologie v oblasti vytápění a chlazení. Zákazník tak v praxi dostane úsporný výrobek s vysokou účinností a flexibilitou vytápění.

Image 0

V čem jsou nové konvektory FRC a FRD výjimečné?

  • Mají vyšší výkon vytápění i chlazení.
  • Používají energeticky úsporné ventilátory 24V DC.
  • Umí plynulé řídit otáčky.
  • Je možné je doplnit čerpadlem kondenzátu.
Firemní článek