+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Dvě silné značky na jednom stánku - společnosti Flamco a Comap na veletrhu ISH představují komplexní řešení pro vytápění a chlazení

01.03.2023 Firma: Aalberts hfc CZ s.r.o.

Celé spektrum techniky pro vytápění a chlazení, od zdroje po spotřebič, na jednom stánku: to mohou návštěvníci veletrhu ISH zažít s Aalberts hydonic flow control. V hale 9.0, stánku 5.0, představí společnosti Flamco a Comap svou součinnost a pod hlavičkou Aalberts hydronic flow control se budou prezentovat jako jedno místo s komplexním řešením pro inovativní a efektivní řízení komfortu v budovách všeho druhu.

Image 2Společnost Flamco vystavuje na veletrhu ISH společně s firmou Comap v hale 9.0, stánku 5.0, pod záštitou obchodní jednotky Aalberts Hydronic Flow Control.

Zatímco společnost Flamco, pod jejíž hlavičkou jsou sjednoceny produktové řady Meibes a Simplex, je v německy mluvících zemích již desítky let zavedeným odborníkem, Comap v tomto regionu razí novou cestu. V ostatních zemích EU je tato značka výrobků dobře známá díky svým výrobkům pro vyvažování, předávání tepla a regulaci již od roku 1921. Společnosti Flamco a Comap společně pokrývají všechny fáze životního cyklu vytápění, chlazení a instalací pitné vody pro rodinné domy, vícepodlažní obytné budovy i komerční objekty.

Image 0Jedním z výrobkových highlightů je stanice LogoMini G2, nová verze tlakově nezávislé domovní stanice LogoMini.

Zajímavosti, interaktivní sezení a co můžete vyhrát

Ústředním bodem stánku společnosti Aalberts hydronic flow control s je ostrov inovací, kde společnosti Flamco a Comap představí pět produktů. Patří mezi ně podtlakové odvzdušňovací zařízení VacuStream LT (Low Temperature), které bylo speciálně navrženo pro malé nízkoteplotní systémy, jako je podlahové vytápění, nebo tepelná čerpadla. Vystaven bude také NexusValve Vivax G2, tlakově nezávislý regulační ventil (PICV) pro chladicí a topné okruhy, pomocí kterého je řízení průtoku plně automatické a mimořádně přesné. Kompaktní předávací stanice LogoEco HCW zajišťuje elektronicky řízenou přípravu teplé vody a stará se také o vytápění a chlazení obytných prostor. S modelem LogoMini G2 nabízí společnost Flamco novou verzi své stanice dálkového vytápění LogoMini, která byla optimalizována z hlediska funkční struktury a režimu ovládání. A konečně ostrov inovací doplňuje Comap Smart Home. Toto digitální řešení se skládá z chytrého termostatu, který v kombinaci s termostatickými hlavicemi zajišťuje vysokou úroveň komfortu. Všechny výrobky mají jedno společné: přispívají k tomu, aby budovy byly efektivnější, energeticky úspornější a udržitelnější. Na stánku bude prezentováno, jak účinná řešení vytápění a chlazení fungují ve všech typech budov - komerčních, velkých obytných i malých rodinných domech.

Image 1

Odborníci z Aalberts hydronic flow control vám při individuálních konzultacích rádi vysvětlí, jak lze jednotlivé výrobky kombinovat a vytvořit tak řešení na míru. Návštěvníci si navíc mohou vyzkoušet své know-how při některé z Excellence Sessions. V neposlední řadě proběhne i velká tombola, jejíž výherci se mohou těšit mimo jiné na třídenní zájezd do Amsterdamu a další zajímavé ceny.

Image 3Důraz je kladen na řešení, díky nimž jsou budovy účinnější, energeticky úspornější, a tím i udržitelnější. To platí i pro tlakově nezávislou bytovou stanici LogoEco HCW pro vytápění, chlazení a přípravu teplé vody.


Flamco a Comap na stánku Aalberts hydronic flow control na ISH ve Frankfurtu, 13. – 17. března 2023, Hala 9.0, Stánek B05

Firemní článek
Související produkty