+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Asymetrické radiátory koupelně sluší

Existuje nespočet radiátorů, ale jen některé z nich jsou nejen krásné, ale také praktické. Příkladem jsou asymetrické radiátory švýcarského výrobce Zehnder, jejichž nedostižnou předností je obzvláště snadné zavěšení ručníků v jakékoliv výšce. Trubky jsou totiž zleva nebo zprava přístupné po celé výšce radiátoru, takže uživatel může velmi pohodlně pověsit ručník nebo osušku, kde chce.

Švýcarské výrobky obecně vynikají kvalitou a radiátory Zehnder nejsou výjimkou. Jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek, dokonale svařených bez viditelných svárů. Lakování je prováděno pomocí dvousložkového laku, čímž výrobce zvýšil ochranu proti korozi a odolnost proti mechanickému poškození. Proces vysoce jakostního chromování zahrnuje galvanické nanášení několika kovových vrstev (měď–měď–nikl–chrom), čímž je docíleno dokonale hladkého povrchu a s vysokou ochranou proti korozi. Nezbývá než vybrat z několika ucelených designových řad asymetrických radiátorů Zehnder, které je možné připojit jak do teplovodní soustavy, elektrické sítě, nebo používat kombinovaně.

Zhlédni video:

Image 0

Zehnder Yucca Asym

Designový radiátor Zehnder Yucca Asym poutává jemným, výjimečně čistým designem. Elegantní je zejména v chromovaném provedení. Na přání rovněž k dodání v 50 brilantních barevných odstínech, ve výškách 90, 130 a 170 mm, v šířce 40, 50 a 60 cm. Umožňuje klasickou instalaci na stěnu s vodorovnými trubkami vlevo nebo vpravo nebo také kolmo na zeď pro optické rozdělení koupelny nebo jiná zajímavá uspořádání koupelny. Pro vyhřátí větších koupelen dobře poslouží 2řadé provedení s vyšším tepelným výkonem. Jedinečnost tohoto radiátoru podtrhuje patentovaná vnitřní konstrukce, zaručující vytápění v celé výšce radiátoru. Spokojených zákazníků neustále přibývá a díky nim se tento designový radiátor Zehnder Yucca Asym stal evropským „bestsellerem. Více informací na:

http://www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-yucca-asym

Image 1

Zehnder Forma Asym

Poskytuje příjemné teplo a uvolněnou atmosféru v koupelně. Díky výrobě z kulatých trubek o větším průměru 25 mm poskytuje vyšší tepelný výkon. K dostání ve výškách 120 a 170 mm, v šířce 50 a 60 cm, v provedení levém i pravém, v téměř 50 barevných odstínech. Možnost výběru krajního nebo

středového připojení (vhodného při kombinovaném vytápění). Zehnder Forma Asym = snadné nasunutí ručníků ze strany a vysoký tepelný výkon za příznivou cenu. Více informací na:

http://www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-forma-asym

Image 2

Zehnder Roda Spa Asym

Designový radiátor Zehnder Roda Spa Asym se svým vzhledem krásně hodí do moderního stylu koupelny. Díky asymetrickému uspořádání plochých trubek se pohodlné zavěšování ručníků ze strany stane radostí pro všechny členy rodiny, i ty nejmenší to bude bavit. Ručníky se nebudou povalovat na vaně nebo sprchovém koutu, ale budou uklizené a příjemně nahřáté na koupelnové radiátoru. K dispozici v levém i pravém provedení, v šířce 55 cm a výšce 80, 120 a 170 cm, téměř ve všech brilantních barvách Zehnder. Více informací na:

http://www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-roda-spa-asym

Image 3

   

Pokud budete potřebovat poradit nebo další informace, neváhejte se obrátit na nejbližšího prodejce koupelnového vybavení poblíž Vašeho bydliště (http://www.zehnder.cz/showrooms) nebo kontaktujte zastoupení výrobce:

M 731 414 443, T 383 136 222, E-mail: info@zehnder.czwww.zehnder.cz

Firemní článek