+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

MCE - MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT - nový termín

42. ročník – Mezinárodní odborný veletrh pro vytápění, chlazení, vodu a energie – obor HVAC+R, obnovitelné zdroje, energetickou účinnost,  řešení a systémy pro inteligentní budovy v komerčním, průmyslovém a rezidenčním sektoru.
Novinkou tohoto ročníku je změna oborového uspořádání výstavních hal, které více odráží logickou návaznost systémů TZB, pokud jde o energetickou účinnost, úspory a ochranu životního prostředí. Nové členění reflektuje homogenitu a kontinuitu několika průmyslových odvětví. Současné nároky na komfort podporují vývoj digitálního řízení a kontroly, zatímco požadavky na účinnost jsou stále více svázány s inteligentním využíváním informačních technologií pro optimalizaci energetických zdrojů budov. Nové rozdělení hal zvyšuje synergii a integraci mezi všemi výstavními sektory, usnadní orientaci v rozlehlé výstavní ploše a pomůže optimalizovat náročný program návštěvníků veletrhu.
Další premiérou veletrhu MCE 2020 je projekt Intelligent (use of) Water, který bude věnován inovacím a unikátnosti vodního světa. Cílem je zvýšit povědomí návštěvníků a médií o možnostech vytvářet pohodlí domova, a to zejména v koupelnách, v dokonalé rovnováze mezi produktem, funkcí a životním prostředím. Tato nová prezentační zóna v hale 14 představí skutečnou „hodnotu vody“, inteligentní a technologická řešení pro koupelny a optimální využití vodních zdrojů
Na veletrhu MCE – MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2020 budou představeny novinky v oboru technických zařízení budov (HVAC & R) se všemi navazujícími službami pro konektivitu, řízení a správu komfortního bydlení. Jako obvykle bude pro návštěvníky připraven rozsáhlý program konferencí, workshopů a speciálních akcí, které budou synergicky integrovány do jednotlivých hal. Program je určen především profesionálům v oblasti navrhování a managementu obytných, komerčních a průmyslových budov – architekty, projektanty, techniky údržby a energetické manažery.
V mezinárodním kontextu se úspěšně prosazují i čeští výrobci. Loňského ročníku MCE se účastnilo 26 českých vystavovatelů na ploše 900 m2. Tento veletrh byl zařazen do dotačního programu NOVUMM (CzechTrade), díky němuž mohou malé a střední podniky i v přístím roce výrazně ušetřit náklady na účast.

Místo konání:Miláno, Itálie
Od:28.06.2022
Do:01.07.2022
Pořádá:Progres Partners Advertising, Opletalova 55, 110 00, Praha 1
Telefon:277 010 660, 602 394 489