+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

JAK ZAVÉST BIM DO ORGANIZACE? PROČ MÁ DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE SMYSL? - diskusní cyklus BIM ve stavebnictví 2021 - VOLNÝ ON-LINE STREAM

Zaměřeno na:
Otázky kolem digitalizace aktuálně velmi intenzivně rezonují v celé společnosti. Digitalizace a BIM je skloňováno a používáno i ve slovníku politiků, úředníků, architektů, projektantů, investorů i stavbařů téměř každý den. Diskusní cyklus je forma, která umožňuje diskuzi a hledání odpovědí na základní otázky, kterými jsou: Co je to BIM? Co jsou to digitální a informační model? Jak se liší? Jak bude fungovat BIM ve stavebním řízení? Jak zavést BIM do organizace? Proč má digitální transformace smysl? Je společné datové prostředí opravdu společné?

od 15:00 h, předpokládaný konec 17:00 h

Určeno pro:
Diskusní cyklus je určen pro zástupce investorů, projektantů, stavebních dodavatelů a dalších subjektů podílejících se na přípravě i realizaci stavebním procesu a setkávající se s pojmem BIM v teorii i praxi.

Obsah:

Jak zavést BIM do organizace? Proč má digitální transformace smysl?

4. diskusní panel cyklu BIM ve stavebnictví 2021

VOLNĚ KE SHLÉDNUTÍ NA KANÁLE

Diskusní panel moderuje:

Jaroslav Nechyba / ředitel odboru Koncepce BIM, Česká agentura pro standardizaci

Panelisté ve studiu ABF budou upřesněni týden před realizací panelu.

V návaznosti na aktuální situaci bude celý cyklus realizován formou veřejného streamu na kanále ABF stream. V průběhu on-line vysílání je možné průběžně pokládat dotazy písemnou formou v rámci spuštěného chatu. Chat bude aktivní pouze v živém vysílání v den diskuse.

Místo konání:on-line
Od:14.06.2021
Do:14.06.2021
Pořádá:Česká Stavební Akademie - Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha1
Telefon:224 229 617