+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Expertní kurz navrhování pasivních a nulových domů (kurz C) ON-LINE

Nejpodrobnější nezávislý kurz o pasivních domech, který můžete v České republice dostat. Teorie i praxe v unikátním osmidenním kurzu pro ty, co to myslí s pasivní výstavbou vážně. Komplexní kurz pro projektanty je věnovaný přípravě a navrhování staveb v souladu s EPBD, výkonu autorského dozoru a průkazům energetické náročnosti budov.

Co se naučíte?

V tomto kurzu získáte podrobné a komplexní informace, které jsou nezbytné pro návrh budov s téměř nulovou potřebou energie. Naši lektoři se zaměří především na praktické poznatky včetně všech souvislostí a vztahů mezi jednotlivými opatřeními. Kurz je postaven na ověřených zkušenostech z praxe s provázáním na platné stavební a energetické předpisy i české technické normy a je tvořen kombinací přednášek a praktických cvičení.
Uchazeči získají osvědčení o absolvování kurzu autorizované Centrem pasivního domu. V ceně kurzu jsou také vzdělávací skripta a výpočtový program PHPP 8.5 CZ pro navrhování pasivních domů.

Co z kurzů uplatníte v praxi

Absolvování kurzu vám přinese kompletní znalosti jak postupovat při vlastním návrhu téměř nulové budovy. Lektoři vám pomohou si uvědomit všechny vazby mezi jednotlivými opatřeními. Jedině tak totiž budete moci promýšlet komplexní a konkurenceschopná opatření, které dnes budovy vyžadují. Po absolvování kurzu budete schopni své projekty cenově, konstrukčně a energeticky optimalizovat a podílet se tím na zjednodušování implementace směrnice EPBD o energetické náročnosti budov.

Termíny: 2 × 4 dny  Kurz je 8denní, koná se v dvou souvislých čtyřdenních cyklech, mezi nimiž je týdenní přestávka. Celkem 56 vyučovacích hodin (56 × 45 minut)

Cena kurzu 35 090 Kč vč. DPH (včetně PHPP 8.5 CZ) Dotace ÚP POVEZ II až 85 %

Místo konání:on-line
Od:12.04.2021
Do:15.04.2021
Pořádá:Centrum pasivního domu, Údolní 33, 602 00 Brno
Telefon:773 250 531