+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Webinář IMI Hydronic Engineering: Regulační směšovací okruhy

Odborné online webináře IMI Hydronic Engineering

Každý rok se semináře naší IMI Akademie, pořádané v Humpolci, setkávají s velkým zájmem odborníků z řad montážních firem, velkoobchodů, techniků, projektantů, ale i studentů či developerů.
Protože letošní jarní semináře jsme z důvodu opatření proti šíření Coronaviru nemohli uskutečnit, zahájili jsme jako alternativu sérii krátkých webinářů, o délce cca 40 minut se zaměřením na vybraná témata.
Všichni, kdo se zajímají o problematiku chytrých a moderních řešení pro soustavy vytápění a chlazení, se mohou připojit k našemu webináři z pohodlí svého domova či kanceláře.
Online webináře se konají pravidelně v úterý a ve čtvrtek od 13,00 hodin.
Zaregistrujte se na jakýkoliv webinář a my vám do emailu zašleme přihlašovací odkaz. Přes tento unikátní odkaz se v čase konání webináře připojíte online. Během webináře můžete napsat do chatovacího okna své dotazy, na které buď v průběhu nebo po skončení webináře odpoví naši odborníci. Po skončení webináře získáte odkaz na jeho videozáznam, abyste se k tématu mohli kdykoli vrátit. Možnost podívat se na videozáznam webináře dostanou i ti, kdo se z časových důvodů nemohli účastnit přímého přenosu.
Na webových stránkách najdete v sekci Semináře všechny potřebné informace: odkazy na registrace na nadcházející webináře i videozáznamy. 

Místo konání:webinář
Od:26.05.2020
Do:26.05.2020
Pořádá:IMI Hydronic Engineering - Česká republika
Telefon:565 533 605