+
Přidat firmu
Vyhledávání
Menu

Expertní kurz navrhování pasivních a nulových domů (kurz C)

Nejpodrobnější nezávislý kurz o pasivních domech, který můžete v České republice dostat. Teorie i praxe v unikátním desetidenním kurzu pro ty, co to myslí s pasivní výstavbou vážně. Komplexní desetidenní kurz pro projektanty je věnovaný přípravě a navrhování staveb v souladu s EPBD, výkonu autorského dozoru a průkazům energetické náročnosti budov.

Co se naučíte?

V tomto kurzu získáte podrobné a komplexní informace, které jsou nezbytné pro návrh budov s téměř nulovou potřebou energie. Naši lektoři se zaměří především na praktické poznatky včetně všech souvislostí a vztahů mezi jednotlivými opatřeními. Kurz je postaven na ověřených zkušenostech z praxe s provázáním na platné stavební a energetické předpisy i české technické normy a je tvořen kombinací přednášek a praktických cvičení. V kurzu C je obsažena významná část informací z  (a ) a proto je nedoporučujeme kombinovat.

Uchazeči získají osvědčení o absolvování kurzu autorizované Centrem pasivního domu. V ceně kurzu jsou také vzdělávací skripta v rozsahu cca 1 700 stran, občerstvení v rámci coffee breaků a výpočtový program PHPP 8.5 CZ pro navrhování pasivních domů.

Co z kurzů uplatníte v praxi

Absolvování kurzu vám přinese kompletní znalosti jak postupovat při vlastním návrhu téměř nulové budovy. Lektoři vám pomohou si uvědomit všechny vazby mezi jednotlivými opatřeními. Jedině tak totiž budete moci promýšlet komplexní a konkurenceschopná opatření, které dnes budovy vyžadují. Po absolvování kurzu budete schopni své projekty cenově, konstrukčně a energeticky optimalizovat a podílet se tím na zjednodušování implementace směrnice EPBD o energetické náročnosti budov.

Termíny: 2 × 5 dní  Kurz je 10denní, koná se v dvou souvislých pětidenních cyklech, mezi nimiž je týdenní přestávka. Celkem 90 vyučovacích hodin (90 × 45 minut)

Cena kurzu 35 090 Kč vč. DPH (včetně PHPP 8.5 CZ)

Místo konání:Praha, nadace ABF, Václavské nám. 833/31
Od:23.03.2020
Do:27.03.2020
Pořádá:Centrum pasivního domu, Údolní 33, 602 00 Brno
Telefon:773 250 531